Trwa ładowanie...
d1c91y4

Express Wolności odwiedził woj. łódzkie


Wiceprzewodniczący Unii Wolności Władysław Frasyniuk powiedział w czwartek w Łodzi, że Unia będzie partią, która wykaże się odwagą cywilną i będzie zmieniać prawo i rzeczywistość w taki sposób, aby w Polsce szanowano ludzi, którzy ciężko pracują.

Share
d1c91y4

Jego zdaniem, w Polsce nie ma szacunku dla ludzi ciężko pracujących i tworzących nowe miejsca pracy.

My chcemy to zmienić. W tej sprawie dużo robimy, narażamy się i bardzo często byliśmy obśmiewani jako partia sprzyjająca finansom publicznym, partia, która była przedsionkiem Ministerstwa Finansów. Dziś wszyscy wiemy, jak łatwo być partią pustych obietnic i że społeczeństwo zapłaci za te puste obietnice, bo przecież nie ustawy będą płacić za deficyt budżetowy - powiedział lider Unii.

Frasyniuk odwiedził w czwartek wraz z Expressem Wolności woj. łódzkie. Autobus wiozący członków i sympatyków partii z wiceszefem Unii za kierownicą odwiedził Piotrków Trybunalski, Łódź i Tomaszów Mazowiecki.

d1c91y4

Podczas spotkania z mieszkańcami Łodzi Frasyniuk obiecywał, że UW będzie zabiegać o wprowadzenie przepisów uelastyczniających Kodeks Pracy.

Frasyniuk, jako przyjaciel Łodzi, otrzymał od lokalnych liderów UW certyfikat poświadczający, że granitowa kostka z jego imieniem i nazwiskiem stanie się częścią Pomnika Łodzian Przełomu Tysiącleci. Pomnik jest zbiorem granitowych kostek z nazwiskami ich fundatorów, które mają zostać wmurowane w główną ulicę miasta - Piotrkowską.

Po raz pierwszy mam swoją własną kostkę. Do tej pory kostki kojarzyły mi się z zadymami ulicznymi sprzed 20 lat, więc cieszę się, że ta kostka jest pokojowa i będzie tutaj leżała -powiedział Frasyniuk. (mon)

d1c91y4

Podziel się opinią

Share
d1c91y4
d1c91y4
Więcej tematów