Trwa ładowanie...
drdgt57

Ewakuacja klubu w Londynie. "Szkodliwa substancja" poparzyła ludzi

Co najmniej 12 osób zostało poparzonych przez podejrzaną "szkodliwą substancję" w jednym z klubów we wschodnim Londynie - poinformowała policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewakuacja klubu w Londynie. "Szkodliwa substancja" poparzyła ludzi
(Fotolia)
drdgt57

Setki osób zostało ewakuowanych z lokalu Mangle przy Sidworth Street w dzielnicy Hackney we wschodnim Londynie. Policja została wezwana na miejsce po godz. 1 lokalnego czasu (godz. 2 w Polsce) - informuje BBC.

Służby podały, że 10 osób z mniejszymi poparzeniami zostało zabranych do szpitali. Dwie kolejne same zgłosiły się na oddział ratunkowy.

Ich obrażenia nie zagrażają życiu.

drdgt57

W momencie ewakuacji w klubie znajdowało się około 600 osób. Świadkowie zdarzenia piszą na Twitterze, że pojawiały się informacje o chemicznych poparzeniach uczestników imprezy.

Do tej pory nikogo nie zatrzymano w tej sprawie. Policja kontynuuje śledztwo.

Kolejne zdarzenie

To nie pierwsze niebezpieczne zdarzenie w tej części Londynu w ostatnich dniach. W ubiegłym tygodniu do jednego z autobusów wszedł uzbrojony w nóż mężczyzna.

drdgt57

Rzucił się na niego jeden z pasażerów. Na przodzie autobusu doszło do szarpaniny. Ostatecznie pasażerowi udało się wyrwać nożownikowi broń. Napastnik rzucił się do ucieczki. Przyczyny zachowania napastnika nie są znane.

Źródło: BBC News

drdgt57

Podziel się opinią

Share

drdgt57

drdgt57
Więcej tematów