Trwa ładowanie...
16-01-2016 09:46

Ewa Godlewska-Jeneralska zwolniona z TVP

- Po 30 latach pracy w TVP przyszło się żegnać - napisała w piątek Ewa Godlewska-Jeneralska na swoim profilu na Facebooku.

Share
Ewa Godlewska-Jeneralska zwolniona z TVPŹródło: TVP
d3h5gr1

- Z dumą przyjmuję fakt, że "poległam” w tak znakomitym gronie jak Tomek Sygut, Hanna Lis, Piotr Maślak, Karolina Lewicka i jeszcze kilku innymi świetnych dziennikarzy - stwierdziła Godlewska-Jeneralska. - Jest tak wiele osób, którym chciałabym podziękować - nie zrobię tego z nazwiska bo byłby to "pocałunek śmierci" - zaznaczyła.

- Ta praca przez dziesięciolecia była dla mnie niemal całym życiem - zresztą wiecie - bywałam nieznośna z tymi ciągłymi pomysłami od czapy.... Fajne rzeczy w życiu robiłam - dużo historii przeszło przez moje ręce - w oczach młodych dziennikarzy mogę uchodzić za "najstarszą starowinkę” - relacjonowałam wydarzenia, o których oni uczyli się w podręcznikach. To wielki zaszczyt - napisała dziennikarka na Facebooku.

- Moim Kolegom z "Panoramy” chcę podziękować szczególnie - współtworzyłam ten program 20 lat temu, wielu z Was witałam na pokładzie, razem z Wami żegnałam Andrzeja Turskiego.... Cholernie dużo razem przeszliśmy i będę Was zawsze miała w sercu - podkreśliła.

d3h5gr1

Z redakcją "Panoramą" Godlewska-Jeneralska była związana od startu programu w 1991 roku, pełniła funkcje producentki i wydawcy. Wcześniej była m.in. prezenterką "Wiadomości” TVP1.

Szefem redakcji "Panoramy” na początku tego tygodnia został Piotr Lichota, w środę wypowiedzenie dostała prowadząca Hanna Lis.

Zobacz również #dziejesienazywo:
Gliński: media publiczne utrzymywały system III RP

d3h5gr1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h5gr1
Więcej tematów