Trwa ładowanie...
d3sg7e3

Eurowizja Junior 2020. Głosowanie online już możliwe

Polskę na tegorocznej Eurowizji Junior reprezentuje 10-letnia Ala Tracz z Lubelszczyzny. Internetowe głosowanie ruszyło na kilka dni przed finałem, dzięki niemu można, już oddawać głosy na swojego faworyta. Zwycięzcę poznamy już w niedzielę.
Share
Warszawa, 28.11.2020. Reprezentantka Polski Ala Tracz (sko) PAP/Leszek Szymański
Warszawa, 28.11.2020. Reprezentantka Polski Ala Tracz (sko) PAP/Leszek SzymańskiŹródło: PAP, Fot: PAP/Leszek Szymański, Leszek Szymañski
d3sg7e3

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Warszawie. Polskę reprezentować będzie 10-letnia Alicja Tracz. Tegoroczna edycja będzie wyjątkową. Reprezentanci poszczególnych krajów nie przyjadą do Polski, a wystąpią na swoich scenach regionalnych. Wyjątkiem są uczestnicy z Malty, Serbii, Ukrainy i Polski, którzy nagrali swoje występy na warszawskiej scenie.

Eurowizja Junior 2020. Będą dwa głosowania

Głosowaniew sieci będzie składało się z dwóch części. Pierwszy etap wystartował w piątek 27 listopada i zakończy tuż przed rozpoczęciem konkursu Eurowizja Junior 2020, a więc 29 listopada. Drugi etap głosowania potrwa tylko 15 minut i zostanie wznowiony po wszystkich występach konkursowych. O jego dokładnym rozpoczęciu poinformują prowadzący konkurs.

d3sg7e3

Zebrane głosy zostaną zamienione na punkty, a te na procenty. Na ostateczną ocenę utworu złożą się w 50 proc. punkty zebrane w głosowaniu publiczności i w 50 proc. punkty przyznane przez profesjonalne jury.

Dwa płaszcze o podobym składzie, a różna cena. Tak oszukują producenci

Eurowizja Junior 2020. Można oddawać głosy na reprezentantkę Polski

Głosy na swojego faworyta można oddawać w obu głosowaniach albo tylko w jednym. W każdej fazie głosowania online trzeba oddać punkty na trzy piosenki. Wśród nich może być propozycja z Polski. Oznacza to, że możemy głosować na Alicję Tracz, która wystąpi na scenie z piosenką "I'll Be Standing". Głosować można z każdego miejsca na ziemi, wystarczy mieć tylko dostęp do Internetu. Głosowanie online jest darmowe.

Koncert Eurowizja Junior zostanie wyemitowany na żywo na antenie TVP 1 29 listopada, o godzinie 17:00.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3sg7e3

Podziel się opinią

Share
d3sg7e3
d3sg7e3
Więcej tematów