Trwa ładowanie...
czat

Erich von Daeniken na czacie WP

(inf.własna)

Share
Erich von Daeniken na czacie WP
Źródło: PAP
d16ps65

Ja nie myślę, że odwiedziła nas obca cywilizacja, ja to wiem. Nie ma na to obiektywnych dowodów, ale są tysiące poszlak, każdy naukowiec, który te poszlaki zna dojdzie do takiego samego rezultatu, ale czy kosmici ponownie nas odwiedzą, czy nie, tego nie wiem" - powiedział Erich von Daeniken na czacie Wirtualnej Polski. Autor legendarnej książki pt. "Wspomnienia z Przyszłości" był w czwartek wieczorem gościem czata WP.

Erich von Daeniken (Fot. PAP/Jacek Turczyk)
Źródło: Erich von Daeniken (Fot. PAP/Jacek Turczyk)

"Czy Pan myśli, że to możliwe, że USA posiadają informacje o UFO, ktore nie sa podawane do wiadomosci opinii publicznej?" - zapytał hubertwil. Daeniken stwierdził, "uważam, że tak właśnie jest. Jest na to w USA dużo literatury naukowej i wiadomo, że dużo raportów nie ogląda światła dziennego z powodu decyzji administracyjnych". Gość czata z żalem stwierdził, że nie miał osobistego kontaktu z obcą cywilizacją. "Ale życzyłbym sobie tego" - dodał Daeniken.

d16ps65

Dowód na istnienie kosmitów cała ludzkość ma w swoich genach, jest tylko kwestią czasu, kiedy ta wiadomość zostanie odczytana" - szwajcarski badacz. Obiektywnym dowodem wizyty kosmitów na Ziemi byłaby Arka Przymierza. Jej "pozostałości znajdują się teraz w podziemiach katedry Najświętszej Marii Panny w etiopskim mieście Axum. Ale ten dowód jest niedostępny" - stwierdził Daeniken.

Do najbardziej tajemniczych miesc i rzeczy, które Daeniken zgłębia, zaliczył dużą piramidę w Gizie, pustynię Nasca w Peru, kamień nagrobny Palenque w Meksyku i stare sanskryckie teksty indyjskie.

Fani pisarza mogą się też z nim spotkać osobiście. W piątek i w sobotę o 19.30 Daeniken wygłosi wykłady w kinie Bajka w Warszawie. (aka)

d16ps65

Podziel się opinią

Share
d16ps65
d16ps65
Więcej tematów