Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
rozrywka

Energi Super Park oficjalnie otwarty

Nowe centrum aktywnej rozrywki praktycznie w samym środku Poznania!

Share
Energi Super Park oficjalnie otwarty
Źródło: Materiały prasowe
d1brcxb

Ponad 120 trampolin, wieża do skoków, 3 baseny z gąbkami, kładki do walk gladiatorów, boisko do zbijaka oraz ściana do interaktywnej rozrywki. Te i wiele innych atrakcji czeka w nowym parku trampolin zlokalizowany na poziomie +1 w Galerii Pestka. Docelowo ma to być największy park trampolin w Polsce, o powierzchni ponad 5000 m2. Energi Super Park otwarty jest codziennie od 9:00 do 21:00.

W miniony weekend miało miejsce otwarcie nowego parku trampolin w Poznaniu. To największy tego typu obiekt w Wielkopolsce. Aktualnie wszyscy, którzy chcą spróbować swojej przygody ze skakaniem mają do dyspozycji aż 8 zróżnicowanych stref rozrywki.

d1brcxb

– Skakanie sprawia, że czujemy się szczęśliwsi, zapominamy o tym co nas przytłacza. Z tą myślą tworzyliśmy Energi Super Park. Chcieliśmy dać mieszkańcom Poznania i okolic miejsce, które będzie odskocznią od codzienności i źródłem pozytywnej energii. Czymś co przywrócić życiowy balans w łatwo dostępny sposób i pozwoli na miłe spędzenie czasu przez całą rodzinę – mówi Magdalena Szwed, Managerka Energi Super Park.

Zupełnie nowe atrakcje w Poznaniu

Park został przygotowany tak, aby mogli z niego skorzystać zarówno najmłodsi jak i starsi pasjonaci skakania. Wiele z atrakcji pojawiło się po raz pierwszy na skaczącej mapie Poznania. Są to m.in. wieża do skoków na poduszkę kaskaderską czy rzadko spotykane trampoliny w kształcie plastrów miodu, przeznaczone do zajęć fitness. Goście mogą korzystać ze specjalnego basenu z kładkami do walk gladiatorów, skakać po „kamieniach rzecznych” i trenować równowagę na obracającej się belce. Nie mogło zabraknąć także basenu z gąbkami do ćwiczenia nowych tricków, strefy freestyle z poziomymi i skośnymi trampolinami oraz boiska do gier zespołowych. Z myślą o najmłodszych przygotowano interaktywną ścianę do gier oraz wydzieloną Strefę dla Brzdąca. Dzieci mogą tam skakać razem z rodzicami lub bawić się w mini basenie z gąbkami.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Alternatywa dla tradycyjnych zajęć fitness i nocnych imprez

– Nasze hasło brzmi „Nowy wymiar parku trampolin”, bo dajemy coś więcej niż możliwość skakania na trampolinach. Do tego poznaniacy zdążyli się już przecież przyzwyczaić – mówi Magdalena Szwed. Oferta parku została rozszerzona o zajęcia, które mają być alternatywą dla tradycyjnego fitnessu oraz nocnych imprez. W każdy piątek od 19:00 do 21:00 w parku odbywają się zajęcia „Energi Beat”, czyli wieczorne skakanie na trampolinach przy dyskotekowych światłach, w rytm muzyki granej na żywo przez DJ’a. Dla tych, którzy nie są przekonani do rutynowych ćwiczeń na siłowni przygotowano „Energi Fit” – intensywne zajęcia na specjalnych trampolinach przypominających plastry miodu.

d1brcxb

Poza zajęciami, w parku można zorganizować imprezy urodzinowe, firmowe wypady integracyjne, czy wynająć park na wyłączność.

To nie koniec atrakcji

– Mamy jeszcze około 2000 m2 powierzchni, którą planujemy przeznaczyć na nowe atrakcje. To dobry moment na wsłuchanie się w oczekiwania odwiedzających nas ludzi i stworzenie miejsca, do którego będą chcieli powracać jak najczęściej. Chcemy budować Energi razem z osobami zakręconymi na punkcie skoków – mówi Managerka Energi Super Park. Już we wrześniu zorganizujemy specjalną wystawę, o której niedługo będziemy mogli powiedzieć coś więcej. Rozpoczęliśmy współpracę z Drużyna Szpiku oraz współpracujemy z lokalnymi grupami sportowymi, takimi jak Sky FreeRun, czy AZS AWF – dodaje.

Zespół Energi Super Park zadba o bezpieczeństwo skaczących

Wszyscy goście proszeni są w pierwszej kolejności o zapoznanie z filmem instruktażowym, pokazującym co wolno, a czego nie wolno robić w parku. Następnie dla każdej grupy wchodzącej na teren parku prowadzona jest krótka, ale intensywna rozgrzewka, która ma zminimalizować ryzyko kontuzji. Zespół trenerów i animatorów dba cały czas o bezpieczeństwo skaczących, pomaga w nauce nowych trików oraz organizuje dodatkowe zabawy dla dzieci.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Najmłodsi wchodzą za darmo

Dzieci od 3 do 5 roku życia mogą korzystać z parku bezpłatnie w asyście rodziców. Za bilet płaci tylko towarzyszący im rodzic.

d1brcxb

Ceny, godziny otwarcia i dojazd

Od 26 czerwca przez cały lipiec dla Klientów Energi Super Park przygotowano specjalną ofertę cenową na godzinne wejście do parku:

Oferta grupowa (od 8 osób wzwyż)

• 14,90 zł za osobę – wycieczki zorganizowane, kluby sportowe i półkolonie (wejścia od pon-pt, 9:00-16:00);
• 18,90 zł za osobę – inne wejścia grupowe;

Oferta indywidualna

d1brcxb

• 17,90 zł za osobę – za booking online 7 dni naprzód;
• 24,90 zł za osobę – przy zakupie biletu online;
• 29,90 zł za osobę – przy zakupie biletu w parku trampolin.

Energi Super Park otwarty jest 7 dni w tygodniu od 9:00 do 21:00. Znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Pestka. To park trampolin o bardzo dogodnej, bliskiej centrum Poznania lokalizacji. Szybki dojazd na miejsce gwarantuje bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowych PST (12,14,15,16, 19, 20) i autobusowych (68,72,78, 83, 91). Klienci parku mogą korzystać z bezpłatnego parkingu zewnętrznego i podziemnego Galerii.

Odwiedź stronę internetową: http://energi.pl

d1brcxb

Podziel się opinią

Share
d1brcxb
d1brcxb
Więcej tematów