Trwa ładowanie...
d412kpa

Emocjonalny film z kontrmanifestacji. "Napluliście mi w duszę"

- Macie czelność w czasie hymnu napadać na ludzi? – zwrócił się do policjantów jeden z uczestników kontrmanifestacji Obywateli RP. Obok przechodził marsz uczestników miesięcznicy smoleńskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci interweniowali podczas miesięcznicy smoleńskiej
Policjanci interweniowali podczas miesięcznicy smoleńskiej (fragment filmu/Zbigniew Hołdys/Twitter)
d412kpa

Policjanci interweniowali w czasie śpiewania przez manifestantów hymnu. Zbigniew Hołdys opublikował film jednego z działaczy KOD Władysława Ciejki.

- Czy wie pan, co to za piosenka? To nie jest disco polo. W czasie hymnu napadliście na ludzi. Czy rozumie pan, co wyście zrobili? Podeptaliście godność narodu polskiego – zwraca się do policjantów mężczyzna.

- Skąd wy jesteście? Z księżyca przylecieliście? Jesteście desantem z jakiegoś obcego kraju? Nie wiecie, co to za piosenka? – dopytywał wzburzony.

d412kpa

- Pan podeptał moją osobistą godność. Napluliście mi w duszę. To jest wstyd, to jest hańba. Nie wolno robić takich rzeczy – mówił.

Podczas 94. miesięcznicy smoleńskiej prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że do 10 kwietnia w miejscu, w którym będzie stać pomnik Lecha Kaczyńskiego zostanie postawiony postument. Jak mówił, "sprawa upamiętnienia" ofiar katastrofy smoleńskiej jest coraz bliżej zakończenia.

Zobacz także: Sasin: 10 kwietnia odsłonimy ten pomnik

d412kpa

Podziel się opinią

Share
d412kpa
d412kpa
Więcej tematów