Trwa ładowanie...

Emocjonalny film z kontrmanifestacji. "Napluliście mi w duszę"

- Macie czelność w czasie hymnu napadać na ludzi? – zwrócił się do policjantów jeden z uczestników kontrmanifestacji Obywateli RP. Obok przechodził marsz uczestników miesięcznicy smoleńskiej.

Emocjonalny film z kontrmanifestacji. "Napluliście mi w duszę"Źródło: fragment filmu/Zbigniew Hołdys/Twitter
d2npri2
d2npri2

Policjanci interweniowali w czasie śpiewania przez manifestantów hymnu. Zbigniew Hołdys opublikował film jednego z działaczy KOD Władysława Ciejki.

- Czy wie pan, co to za piosenka? To nie jest disco polo. W czasie hymnu napadliście na ludzi. Czy rozumie pan, co wyście zrobili? Podeptaliście godność narodu polskiego – zwraca się do policjantów mężczyzna.

- Skąd wy jesteście? Z księżyca przylecieliście? Jesteście desantem z jakiegoś obcego kraju? Nie wiecie, co to za piosenka? – dopytywał wzburzony.

d2npri2

- Pan podeptał moją osobistą godność. Napluliście mi w duszę. To jest wstyd, to jest hańba. Nie wolno robić takich rzeczy – mówił.

Podczas 94. miesięcznicy smoleńskiej prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że do 10 kwietnia w miejscu, w którym będzie stać pomnik Lecha Kaczyńskiego zostanie postawiony postument. Jak mówił, "sprawa upamiętnienia" ofiar katastrofy smoleńskiej jest coraz bliżej zakończenia.

Zobacz także: Sasin: 10 kwietnia odsłonimy ten pomnik

d2npri2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2npri2
Więcej tematów