Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński: jesteśmy już naprawdę bardzo blisko

- Niedaleko stąd zaczęto budowę pomnika ofiar tragedii pod Smoleńskiem. Pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego zostanie odsłonięty później, ale 10 kwietnia w miejscu, w którym będzie stać pomnik zostanie odsłonięte coś w rodzaju cokołu, postumentu – mówił Jarosław Kaczyński.

Share
Jarosław Kaczyński: jesteśmy już naprawdę bardzo blisko
Źródło: PAP, fot: Bartłomiej Zborowski
d9bp53v

Prezes PiS podczas 94. miesięcznicy smoleńskiej ocenił, że w "sprawa upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej dobiega do końca".

Jarosław Kaczyński podczas swojego przemówienia przed Pałacem Prezydenckim odniósł się do sporu wokół nowelizacji ustawy o IPN. - Musimy bronić prawdy o tym, co działo się w Polsce w czasie II wojny światowej – powiedział prezes PiS.

- Dzisiaj diabeł podpowiada nam antysemityzm. Musimy go zdecydowanie odrzucić. Ale to nie znaczy, że mamy przyznawać rację tym, którzy obrażają Polskę. Nieważne czy są to Żydzi czy Polacy. Bo też są tacy Polacy – mówił Jarosław Kaczyński.

- Ten kto obserwuje życie polityczne w Europie, a nawet na świecie, ten wie, że obrana przez nas droga jest jedyną i prowadzi do sukcesu – dodał.

d9bp53v

Podziel się opinią

Share
d9bp53v
d9bp53v
Więcej tematów