Trwa ładowanie...
d9tbykn
d9tbykn
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
urodziny

Elżbieta II dostała od rządu serwis do herbaty

Premier Tony Blair i jego ministrowie złożyli się na podarunek dla Elżbiety II, obchodzącej 80. urodziny. Monarchini otrzymała od rządu serwis do herbaty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d9tbykn

Zobacz także: zdjęcia z 80. urodzin królowej Elżbiety II
* oraz*
Kapelusze Elżbiety II - królewskie nakrycie głowy

Porcelanowy serwis ze złoconymi brzegami i w kwiatowe wzory wyprodukowany został przez manufakturę Spode w środkowej Anglii.

Rzecznik Downing Street odmówił ujawnienia, ile kosztował królewski podarunek. Z informacji firmy Spode wynika, że za tego rodzaju serwis trzeba zapłacić około tysiąca funtów szterlingów.

d9tbykn

Podziel się opinią

Share

d9tbykn

d9tbykn
Więcej tematów