Trwa ładowanie...
d12h7gv
Radio Zet

Eksperyment, jak łatwo umówić się przez internet z nastolatką

W internecie każdy czuje się bezpiecznie, bo jest anonimowy. Amerykańska gwiazda You Tube'a Coby Persin przeprowadził eksperyment, który pokazał jak łatwo umówić się z nastolatką przez internet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eksperyment, jak łatwo umówić się przez internet z nastolatką
(Policja)
d12h7gv

Coby Persin już wcześniej robił podobne eksperymenty, jak ten, gdy sprawdzał, komu ludzie dadzą więcej pieniędzy, bezdomnemu narkomanowi czy bezdomnemu ojcu z córką. Tym razem zajął się nastolatkami w internecie. W tym celu założył fikcyjne konto na Facebooku. Podawał się za 15-letniego chłopaka Jasona Biazzo.

Eksperyment przeprowadził na trzech dziewczynach w wieku 12, 13 i 14 lat, z którymi poprzez swoje fikcyjne konto, nawiązał kontakt. Persin zaproponował dziewczynom spotkanie. Każda z nich bez problemu zgadzała się na randkę z nieznajomym.

Mężczyzna poinformował rodziców dziewczynek. Pierwsza nastolatka umówiła się z Cobym na placu zabaw. Czekał tam na nią nie tylko Coby, ale też ojciec dziewczyny. – Co z tobą nie tak?! Jak możesz tak robić?! Masz 12 lat! – krzyczał na dziewczynkę przerażony ojciec, po czym ją przytulił.

d12h7gv

Kolejna umówiła się późnym wieczorem. Trzecią zaś Coby zabrał do swojego samochodu. Dziewczyna weszła bez zawahania, mężczyzna zatrzasnął drzwi auta, a zamaskowani rodzice zaatakowali swoją córkę.

d12h7gv

Podziel się opinią

Share
d12h7gv
d12h7gv