Trwa ładowanie...
ycipk-4kfguh

Egzamin gimnazjalny 2018. W czwartek biologia, chemia, geografia i matematyka

Egzamin gimnazjalny 2018. W czwartek trzecioklasiści rozwiążą zadania testowe z przedmiotów ścisłych: biologia, chemia i geografii oraz matematyki. Uczniowie są już po egzaminach z przedmiotów humanistycznych i języka polskiego, w piątek - tekst z języka angielskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W czwartek uczniowie zmierzą się z częścią matematyczną i przyrodniczą egzaminu gimnazjalnego 2018
W czwartek uczniowie zmierzą się z częścią matematyczną i przyrodniczą egzaminu gimnazjalnego 2018 (PAP)
ycipk-4kfguh

Egzamin gimnazjalny z przedmiotów przyrodniczych, rozpocznie się o 9:00 i potrwa godzinę. Test z matematyki zaplanowano na 11:00, a na jego rozwiązanie trzecioklasiści będa mieli 90 minut.

Arkusze z egzaminu gimnazjalnego, które otrzymali w środę uczniowie są już dostępne na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
Zobacz arkusz z języka polskiego.
Zobacz arkusz z historii i wiedzy o społeczeństwie.

Do egzaminu gimnazjalnego 2018 przystąpi niemal 350 tysięcy uczniów z ponad 7 tysięcy szkół. Po częściach humanistycznej i ścisłej, gimnazjaliści będą się zmagać z językiem angielskim. Dodatkowe terminy wyznaczono na 4-6 czerwca.

ycipk-4kfguh

Egzaminu gimnazjalnego nie można nie zdać, ale trzeba do niego przystąpić. Osiągnięty rezultat zadecyduje o przyjęciu do szkoły średniej. Im lepszy wynik, tym większe szanse na dostanie się do lepszego liceum.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 będą ogłoszone 15 czerwca, a zaświadczenia uczniowie otrzymają otrzymają w ze świadectwem szkolnym tydzień później.

Masz ciekawe zdjęcie, filmik lub newsa? Podziel się z nami za pośrednictwem dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4kfguh

ycipk-4kfguh
ycipk-4kfguh
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów