Trwa ładowanie...
d2dxejj

Egipt: Państwowa telewizja wysłała osiem prezenterek na dietę. Nadawca dał im miesiąc na schudnięcie

• Egipska telewizja zawiesiła osiem swoich prezenterek - polecili im kurację odchudzającą
• ERTU dał paniom miesiąc na schudnięcie
• Potraktowane w ten sposób prezenterki są wstrząśnięte


d2dxejj
d2dxejj

Państwowa telewizja egipska zawiesiła osiem swoich prezenterek, polecając im kurację odchudzającą. Organizacje występujące w obronie praw kobiet nie kryją oburzenia.

Egipski nadawca publiczny ERTU dał tym paniom miesiąc na schudnięcie. Na wizji będą się mogły ponownie pojawić, gdy odzyskają "stosowną aparycję" - informuje w środę BBC, powołując się na egipskie media. BBC odnotowuje, że dyrektorka ERTU, Safaa Hegazy, sama była kiedyś prezenterką telewizyjną.

Potraktowane w ten sposób prezenterki są wstrząśnięte. Decyzję ERTU potępiła organizacja praw kobiet, podkreślając, że dopuszczono się naruszenia konstytucji i że nakaz schudnięcia jest formą przemocy. Portal Veto informuje, powołując się na źródła w ERTU, że wysłanie prezenterek na dietę pozostaje w mocy, ale że owe panie będą w czasie nieobecności na wizji otrzymywać pełne wynagrodzenie.

Egipscy internauci są w tej kwestii podzieleni. Na portalach społecznościowych pojawiają się zarówno głosy poparcia prezenterek, jak i krytyczne wobec ich wyglądu opinie.

d2dxejj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dxejj
Więcej tematów