Trwa ładowanie...

Dziwne zachowanie Stefana W. Nie było z nim kontaktu

Nie udało się przesłuchać Stefana W., nożownika, który zaatakował Pawła Adamowicza. Miał on zeznawać w śledztwie dotyczącym przekroczenia uprawnień przez gdańskich policjantów. Radio Gdańsk informuje o dziwnym zachowaniu.

Share
Dziwne zachowanie Stefana W. Nie było z nim kontaktu
Źródło: East News
d4jk3kw

Stefan W. na status pokrzywdzonego w śledztwie dotyczącym przekroczenia uprawnień przez dwóch policjantów z Komendy Miejskiej w Gdańsku. Mieli oni ujawnić w internecie film z ataku na prezydenta Gdańska, który był materiałem dowodowym.

Ktoś rozsyłał także zdjęcie Stefana W., ale w tym przypadku nie ustalono podejrzanego.

Zabójca Adamowicza miał być w tej sprawie przesłuchany w prokuraturze w Gdyni. Zadano mu dwa pytania, jednak na żadne nie odpowiedział. Ponadto nie wiedział nawet, gdzie jest i dlaczego - czytamy na stronie Radia Gdańsk.

d4jk3kw

Nie wiadomo co było powodem takiego zachowania. Przypuszcza się, że mężczyzna mógł zostać czymś otumaniony lub symulował.

W tym pierwszym przypadku może to być efektem leków, które dostał w więzieniu.

Zobacz także: #15LatRazem. Wiedzieliśmy, że język polski jest trudny. Ale nie, że aż tak

Gdańsk. Zabójstwo Pawła Adamowicza

Przypomnijmy, że w niedzielę 13 stycznia 2019 r. o godz. 19:55 27-letni mieszkaniec Gdańska Stefan W. wszedł na scenę przed światełkiem do nieba WOŚP.

d4jk3kw

Mężczyzna zaatakował nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Zadał mu kilka ciosów. Urazy prezydenta Gdańska były bardzo ciężkie; poważna rana serca, rana przepony, jamy brzusznej. Mimo kilkugodzinnej operacji, przetoczenia 20 litrów krwi, lekarze poinformowali, że nie udało się go uratować. Zmarł dzień później przed godziną 15.

27-latek po ataku na Pawła Adamowicza przez mikrofon krzyczał: - Halo! Halo! Nazywam się Stefan W., siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz.

Napastnik został zatrzymany. Okazuje się, że w grudniu wyszedł z więzienia. Był wcześniej karany. Usłyszał zarzut zabójstwa.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

d4jk3kw

Podziel się opinią

Share
d4jk3kw
d4jk3kw
Więcej tematów