Trwa ładowanie...
d34gxku

Dziennikarz OKO.press zaatakowany w trakcie Marszu Powstania Warszawskiego

Reporter OKO.press Maciej Piasecki został zaatakowany w sobotę w czasie Marszu Powstania Warszawskiego przez niektórych z jego uczestników. Jak mówił, był "popychany, bity, wreszcie rzucony na ziemię".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego
Warszawa. Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego (PAP)
d34gxku

Marsz Powstania Warszawskiego odbył się pod hasłem "Niemieckie zbrodnie nierozliczone". Zorganizowały go Stowarzyszenie Marszu Niepodległości i Roty Marszu Niepodległości.

Do zdarzenia doszło na schodach prowadzących do pomnika Powstania Warszawskiego, kiedy Maciej Piasecki chciał podejść do jednej z kontrmanifestantek.

- Jeden z organizatorów zaszedł mi drogę, obok niego byli mężczyźni z kamizelkami marszu niepodległości, nie przepuścili mnie. Mówili, że to nie jest dla mnie miejsce. Próbowałem ich obejść, ale pojawiało się coraz więcej osób, które mnie szturchały. Byłem popychany, bity, wreszcie rzucony na ziemię - relacjonował Piasecki.

d34gxku

Zobacz także: Spełniamy marzenie Powstańca. Przyłącz się do nas

Dziennikarz nie odniósł żadnych obrażeń.

Wielu czytelników OKO.press przekazało wyrazy wsparcia dla zaatakowanego dziennikarza. - W imieniu Maćka i całego OKO.press bardzo dziękujemy za wsparcie i solidarność. Kilkaset Państwa komentarzy dodaje otuchy i wiary w sens naszej pracy - napisano w tekście dotyczącym sprawy.

Źródło: Wirtualne Media

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d34gxku

Podziel się opinią

Share

d34gxku

d34gxku
Więcej tematów