Trwa ładowanie...
d1lf6ns
#dzieńdobryPolsko Barbara Nowacka: PiS chce trzymać kobiety w domach

#dzieńdobryPolsko Barbara Nowacka: PiS chce trzymać kobiety w domach

Czy kobiety znów wyjdą na ulice w obronie swoich praw i zorganizują kolejny czarny protest? - Coś zostało zasiane, nic nie wykopujemy. Planujemy spotkania w większych i mniejszych miejscowościach - zapowiedziała w programie #dzieńdobryPolsko Barbara Nowacka z Inicjatywy Polskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1lf6ns

Nowacka zastrzegła, że niekoniecznie trzeba organizować wielkie protesty i kolejne marsze. - Musimy rozmawiać o problemach, które są dla kobiet istotne. O tym, do jakiej Polski dążymy. Polki wiedzą, że 20 ostatnich lat nie było dla nich najlepszych, a najbliższe lata też zapowiadają się źle, bo reformy Prawa i Sprawiedliwości wprost uderzają w kobiety - stwierdziła.

Szefowa Inicjatywy Polskiej była też pytana o ofertę dla kobiet, które w ostatnich wyborach zdecydowały się głosować na partię Jarosława Kaczyńskiego. - Trzeba pamiętać, że potrzeby socjalne przez ostatnich osiem lat były zapomniane. Konieczna jest polityka społeczna, która będzie dawała kobietom godność i wprowadzała je na rynek pracy, bo PiS chce trzymać kobiety w domach - mówiła Nowacka.

d1lf6ns

Podziel się opinią

Share
d1lf6ns
d1lf6ns
Więcej tematów