Trwa ładowanie...

Dzień Matki 2019 – pomysły na prezent. Skorzystaj z naszych propozycji prezentów z okazji Dnia Matki i spraw mamie przyjemność w tym szczególnym dniu

Dzień Matki 2019 – pomysły na prezent. Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nie wiesz co kupić mamie, zapoznaj się z naszymi propozycjami. Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy listę podarunków na każdą kieszeń.

Share
Dzień Matki 2019 – pomysły na prezent. Skorzystaj z naszych propozycji prezentów z okazji Dnia Matki i spraw mamie przyjemność w tym szczególnym dniu
Źródło: iStock.com
d25aez8

Dzień Matki – 26 maja 2019

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Święto naszych mam w tym roku wypada w niedzielę, 26 maja. Z tej okazji przygotowaliśmy listę pomysłów na prezent, na każdą kieszeń. Kupna tak wyjątkowego podarku nie warto odkładać na ostatnią chwilę, dlatego jeżeli nadal nie wiesz, co podarować mamie, zapoznaj się z propozycjami poniżej.

Dzień Matki 2019 – lista pomysłów na prezent

*Wspólny wypad do SPA *– opcja polecana szczególnie córkom, które w tym szczególnym dniu pragną spędzić z mamami więcej czasu. Pozwólcie sobie na wspólny relaks, który nie tylko ukoi nerwy, ale będzie również okazją do dłuższej rozmowy.

d25aez8

Książka kucharska lub trafiony poradnik – jeżeli twoja mama jest kobietą z pasją, warto podarować jej lekturę, która będzie adekwatna do jej zainteresowań. Zrób rozeznanie odpowiednio wcześniej. Bez względu na to czy hobby twojej mamy jest gotowanie, ogrodnictwo czy sztuka, z pewnością znajdziesz na rynku pozycję, która trafi w jej gust.

*Album ze zdjęciami z dawnych lat *– idealny prezent dla sentymentalnych mam. W tym wypadku duże znaczenie mają kwestie estetyczne, dlatego zaopatrz się w ładny album. Uzupełnij go w zdjęcia z dzieciństwa (i nie tylko!) i dołącz komentarze, które przywołają różne wspomnienia.

Bukiet wysłany pocztą kwiatowa – w sytuacji, gdy jesteś zbyt zabiegany, by odwiedzić mamę w Dniu Matki, pomyśl o wysłaniu bukietu pocztą kwiatową. Będzie to dla niej miła niespodzianka, która sprawi zdecydowanie większą radość od życzeń złożonych przez telefon.

Delikatna biżuteria – sprawdzona propozycja w przypadku mam, które lubią błyskotki. Delikatna zawieszka lub bransoletka pełniłyby nie tylko rolę ozdoby, ale również przypominałyby o tym szczególnym dniu.

*Samodzielnie przygotowana kolacja *– nic nie sprawia bliskim takiej przyjemności jak samodzielnie wykonany prezent. Jeśli masz czas na przygotowanie kolacji, warto zaprosić ją na posiłek. Oczywiście, w menu uwzględnij jej ulubione potrawy i zadbaj o detale, takie jak kwiaty i eleganckie nakrycie stołu.

d25aez8

Podziel się opinią

Share
d25aez8
d25aez8
Więcej tematów