Trwa ładowanie...

Dzień Matki 2019 – jaki prezent podarować mamie z okazji jej święta? Kwiaty, czekoladki, a może coś innego?

Dzień Matki to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu. W Polsce mamy obchodzą swoje święto 26 maja. Jaki prezent kupić na Dzień Mamy? Poniżej prezentujemy kilka propozycji.

Share
Dzień Matki 2019 – jaki prezent podarować mamie z okazji jej święta? Kwiaty, czekoladki, a może coś innego?
Źródło: iStock.com
d29rnu1

Dzień Matki 2019 – kwiaty i czekoladki

Najpopularniejszym prezentem na Dzień Matki są zawsze kwiaty i czekoladki. 26 maja sprawdzą się wiązanki i bukiety oraz kwiaty doniczkowe. Storczyki, róże, kwiaty ogrodowe, tulipany. Kwiaciarnie i supermarkety prześcigają się w promocjach, a wybór jest naprawdę szeroki. Decyzja dotycząca zakupu słodyczy może być prostsza niż wybór kwiatów. W Dzień Mamy sprawdzą się bombonierki, praliny, cukierki i czekolady.

Dzień Matki 2019 – wspólne wyjście

Pomysłem na prezent z okazji Dnia Matki może być również wspólne wyjście. Obiad lub kolacja na mieście to świetna okazja, żeby omówić wszystkie ważne i mniej istotne kwestie. Warto pomyśleć również o wyjściu na kawę i ciastko. Wyjątkowo udanym prezentem może okazać się obiad i kolacja, które ugotujemy samodzielnie.

Dzień Matki 2019 – kino i teatr

Wiele mam będzie zachwyconych biletem do kina lub teatru. Jeżeli znamy gust mamy, możemy zdecydować się na wejściówkę na konkretną datę i godzinę. Jeżeli nie jesteśmy pewni, co może się spodobać naszej mamie, warto pomyśleć o zakupie vouchera. Do kina, teatru, muzeum, czy też na koncert możemy wybrać się razem z mamą. Dzięki temu spędzimy miły wieczór w swoim towarzystwie.

d29rnu1

Podziel się opinią

Share
d29rnu1
d29rnu1
Więcej tematów