Trwa ładowanie...

Dzień Dziadka - upominki i prezenty na Dzień Dziadka. Co można kupić dziadkom?

Już dzisiaj obchodzimy Dzień Dziadka. Niektórzy jeszcze nie kupili odpowiednich prezentów, ale do czasu spotkania z dziadkami mają jeszcze czas na ich kupno. Poniżej przedstawiamy propozycje na upominki i prezenty z okazji Dnia Dziadka.

Dzień Dziadka - upominki i prezenty na Dzień Dziadka. Co można kupić dziadkom?Źródło: iStock.com
d3ba07d

Dzień Dziadka – skąd się wzięło to święto?

Dzień Dziadka to święto nieruchome, co roku przypada na 22 stycznia.

Tradycja Dnia Dziadka sięga lat 80. XX wieku – dopiero w 1981 roku pierwszy raz obchodzono to święto w Polsce. Niektórzy uważają, że Dzień Dziadka zaczerpnięto ze Stanów Zjednoczonych.

Dzień Dziadka – tańsze prezenty na Dzień Dziadka

Oprócz laurek z życzeniami na Dzień Dziadka wręczamy prezenty. Jeżeli portfel nie pozwala na zakup czegoś drogiego, warto pomyśleć o czymś stosunkowo niedrogim lub własnoręcznym. Prezenty zrobione przez samych siebie nie będą drogie.

d3ba07d

Na Dzień Dziadka zawsze dobrym podarkiem są czekoladki, które nabędziemy w każdym możliwym sklepie spożywczym.

Własnoręcznie robione prezenty również będą tanie – mogą to być różne zawieszki, ramki, obrazy oraz inne rzeczy praktyczne lub ozdobne.

Z niedrogich prezentów na Dzień Dziadka mogą być dobre takie, które będą adekwatne do jego zainteresowań i zajęć, np. eleganckie długopisy (niektóre są warte kilkaset złotych, ale w niższych cenach też coś znajdziemy), kubki, futerały na okulary, scyzoryki, skrzynki na narzędzia, książki, płyty muzyczne, odzież, albumy na zdjęcia, klasery na znaczki pocztowe czy też noże. Dodatkowym atutem będzie personalizacja prezentu.

Dzień Dziadka – droższe prezenty na Dzień Dziadka

Niektórzy preferują droższe prezenty, warte co najmniej kilkaset złotych. W takiej cenie można wręczyć na Dzień Dziadka drogie alkohole, np. whisky, skórzane portfele znanych firm, odzież droższych producentów, gadżety elektroniczne, oferty zaplanowanych wycieczek i wakacji, bilet na mecz ulubionej drużyny dziadka.

Dużo w prezentach na Dzień Dziadka zależy od naszej pomysłowości, kreatywności oraz wyczucia preferencji i hobby dziadków.

d3ba07d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ba07d
Więcej tematów