Trwa ładowanie...
d35lh1v

Dzień Dziadka 2019: pomysł na prezent z okazji Dnia Dziadka

Dzień Dziadka 2019: szukasz pomysłu na prezent dla dziadka? Podpowiadamy, co mu podarować w tym szczególnym dniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzień Dziadka 2019: pomysł na prezent z okazji Dnia Dziadka
Dzień Dziadka 2019: pomysł na prezent z okazji Dnia Dziadka (iStock.com)
d35lh1v

Dzień Dziadka 2019 - pomysł na prezent z okazji Dnia Dziadka

Jutro, we wtorek 2019 obchodzimy Dzień Dziadka! Jeżeli nadal nie macie pomysłów na prezent, zachęcamy do skorzystania z naszych wskazówek. Takie podarunki z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego dziadka. Zapoznaj się z naszą listą.

Album ze zdjęciami – jeżeli Twój dziadek jest typem osoby sentymentalnej, która lubi powspominać, album ze zdjęciami będzie sprawdzonym prezentem. Warto jednak włożyć trochę wysiłku, żeby uczynić podarunek wyjątkowym. Samodzielnie dobierz zdjęcia i ułóż je w kolejności chronologicznej, a do każdego dołącz stosowny komentarz z datą. Poświęć trochę czasu swojemu dziadkowi. Razem przejrzyjcie fotografie. Powspominajcie przy smacznym cieście i kubku gorącej herbaty.

d35lh1v

Szlafrok i ciepłe kapcie – to najlepsze rozwiązanie dla dziadków, którzy cenią sobie praktyczne prezenty. Zastanów się, czy kojarzysz swojego dziadka siedzącego w miękkim szlafroku i przeglądającego poranną gazetę? Jeżeli tak, podarunek na pewno mu się spodoba. Dokonując wyboru zwracaj uwagę na jakość tkanin. Ważne, żeby były miękkie. Miej również na uwadze, że w przypadku kapci rozmiar może mieć spore znaczenie. Jeżeli nie wiesz, jakie buty nosi Twój dziadek, zapytaj rodziców albo babcię. To pomoże Ci uniknąć wpadki.

*Zestaw wędkarski *– wiele dziadków ma jakieś hobby. Zwróć uwagę na pasje Twojego. Jeżeli często widujesz go z wędką, warto uwzględnić to przy zakupie prezentu. Spory asortyment sklepów wędkarskich z pewnością ma do zaoferowania coś, co zaskoczy Twojego dziadka. Jeśli nie wiesz, jaką dobrać wędkę, zainwestuj w haczyki spławiki. Zapalony wędkarz, z pewnością zechce niezwłocznie je wypróbować.

Obiad w dobrej restauracji – w obecnych czasach dużo młodych ludzi jest zabieganych i nie ma czasu rodzinne spotkania. W tym szczególnym dniu zrób wyjątek. Zaproś swojego dziadka na obiad w dobrej restauracji. Spędźcie razem dużo czasu i powspominajcie razem. Przy wyborze lokalu kieruj się upodobaniami smakowymi dziadka. Jeżeli nie przepada za orientalnymi smakami, postaw na dobrą, klasyczną, polską kuchnię.

Bilety do muzeum – to idealny prezent dla dziadków, których interesują się historią. Przeanalizuj, jaka epoka najbardziej ciekawi Twojego dziadka i zasugeruj się tym przy wyborze miejsca. Z pewnością Twój prezent zostanie bardziej doceniony, jeżeli dotrzymasz mu towarzystwa. Zrób dziadkowi niespodziankę i nie mów, gdzie idziecie. To dodatkowo podsyci jego ciekawość.

d35lh1v

Podziel się opinią

Share

d35lh1v

d35lh1v
Więcej tematów