Trwa ładowanie...
d4fhe38
d4fhe38

#dziejesienazywo. Paweł Kukiz o PiS i Jarosławie Kaczyńskim

Dziś o godz. 9.20 w #dziejesienazywo: spór Pawła Kukiza i Ryszarda Petru o stosunek do PiS czyli kto jest opozycją konstruktywną, a kto histeryczną?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4fhe38

W programie również: czy zgubienie dokumentu tożsamości będzie od dziś "zdarzeniem o charakterze terrorystycznym" czyli kontrowersje wokół głosowanej dziś ustawy antyterrorystycznej.

Burzliwe posiedzenie klubu PO. Pod naciskiem wewnętrznej opozycji władze partii opracują nowy regulamin występów polityków w mediach. Czy Grzegorz Schetyna panuje jeszcze nad partią?

d4fhe38

Gośćmi Roberta Mazurka będą: Paweł Kukiz (KUKIZ’15), Marek Biernacki (PO), Piotr Zaremba ("W Sieci") oraz Marcin Celiński ("Lliberte!").

Cichy zabójca jak nazywany jest rak jajnika – co roku atakuje setki kobiet w Polsce. Agnieszka Kopacz w swoim materiale pokaże walkę o życie Emilii Studnickiej. 29-latka się nie poddaje i choć lekarze dawali jej tylko kilka miesięcy życia - z chorobą walczy już od 2 lat. Ratunkiem i szansą na przedłużenie życia jest drogi lek olaparib. Choć w 15 krajach Unii Europejskiej jest refundowany – w Polsce nie. Leku Emilii wystarczy tylko do końca czerwca. Potrzebuje pieniędzy na kolejne dawki.

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d4fhe38

Podziel się opinią

Share
d4fhe38
d4fhe38
Więcej tematów