Trwa ładowanie...
ddel54q
ddel54q

#dziejesięnażywo Jak w sprawie wicepremiera Piotra Glińskiego zachowa się premier Beata Szydło? Gościem Kamili Biedrzyckiej-Osicy będzie Leszek Miller

Od "premiera z tabletu" do pierwszego dysydenta rządu PiS. Czy wolta wicepremiera Glińskiego zostanie mu wybaczona przez kierownictwo partii? Jaka jest realnie pozycja Glińskiego w rządzie i samym PiS i jak w sprawie Glińskiego powinna zachować się premier Szydło? M.in. o to w #dziejesięnażywo zapytamy byłego premiera Leszka Millera. Rozmowę poprowadzi Kamila Biedrzycka-Osica.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ddel54q

Sprawa Piotra Glińskiego wywołała temat funkcjonowania organizacji pożytku publicznego w Polsce. Czym są, jak funkcjonują, z jakimi problemami mierzą się w Polsce i wreszcie - jak finansowane są organizacje tzw. trzeciego sektora? O to zapytamy m.in. przeproszonego przez premiera Glińskiego na piątkowej konferencji Jakuba Wygnańskiego z Pracowni Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia" i Dorotę Setniewskąz ngo.pl. Na rozmowę zaprasza Igor Sokołowski.

Zmiany w kwocie wolnej od podatku coraz bardziej realne. Rząd ma czas do jutra, by tak wprowadzić zmiany w podatku dochodowym, aby te obowiązywały już od przyszłego roku podatkowego. Kto zyska, a kto straci finansowo i politycznie na tej reformie? M.in. o tym Michał Krzymowskiz "Newsweeka" i Jarosław Włodarczyk z Press Club Polska.

ddel54q

Lotnisko Chopina zakończyło przygotowania do zimy. Warszawski port dysponuje najnowocześniejszym w Polsce sprzętem do odśnieżania i jest w stanie zapewnić utrzymanie pasów startowych gotowych do pracy nawet przy intensywnych opadach. Jak działa lotniskowy system pokaże w programie nasza reporterka Karolina Jakobsche.

"Szklanka" na drogach, niekończące się korki i karambole - to nieodłączne sceny towarzyszące pierwszym opadom śniegu i spadkom temperatury poniżej zera. O tym dlaczego nawet po niewielkich opadach śniegu część z nas traci głowę za kółkiem i jak prowadzić w niekorzystnych warunkach pogodowych porozmawiamy z Włodzimierzem Zientarskim, dziennikarzem motoryzacyjnym i naszym dziennikarzem Patrykiem Ignaczakiem.

LIFESTYLE: Aleksandra Szwed i Igor Sokołowski

Skandal w rosyjskiej telewizji. Uczestnicy "Tańca na lodzie" przebrali się za więźniów obozu koncentracyjnego! Kontrowersji sprawie dodaje fakt, że w roli głównej wystąpiła żona wysokiego urzędnika z administracji Władimira Putina. O przekraczaniu granic w mediach i czy te granice gdzieś jeszcze istnieją porozmawiamy z dr Jackiem Wasilewskim, medioznawcą.

ddel54q

Zbyszek Urbańskiz cyklu "Co warto kupić". W dzisiejszym odcinku - czy warto kupić chińskie smartfony mniej znanych firm?

TOP 5 kierunków turystycznych w grudniu. Dominikana, Egipt, a może... Szwajcaria? Jakie kierunki turystyczne są warte polecenia? Jak znaleźć korzystną ofertę i dobrze spędzić czas - o tym z Karoliną Wierzbińską (WP Turstystyka).

Konie uratowane z rzeźni, zwierzęta skrzywdzone i skaleczone przez ludzi znajdują schronienie w Przystani Ocalenie w Ćwiklicach koło Pszczyny. Fundacja prowadząca przystań ma pod opieką ponad 400 zwierząt. Reportaż dziennikarki Telewizji WP Agnieszki Kopacz.

Dwa muzyczne pokolenia, dwie muzyczne gwiazdy. W studiu Telewizji WP Izabela Trojanowska i Ewelina Lisowska! Porozmawiamy o ich nowych płytach, metamorfozach i dystansie do siebie. Zapraszamy!

oprac. Natalia Durman

ddel54q

Podziel się opinią

Share
ddel54q
ddel54q
Więcej tematów