Trwa ładowanie...
d2r2squ

#dziejesienazywo. Do wyborów czeka nas polityczne przeciąganie liny?

Czy prezydent Andrzej Duda jeszcze przed wyborami spotka się z premier Ewą Kopacz? Czy raczej do 25 października Polacy będą zmuszeni patrzeć na polityczne przeciąganie liny? Dlaczego prezydent RP znalazł czas na nocne spotkanie z prezesem PiS, a nie znajduje okazji, by o sprawach kraju, a także narastającym problemem uchodźców, porozmawiać z wciąż urzędującą premier? W dzisiejszym programie #dziejesienazywo będziemy też mówić o głośnej wypowiedzi ambasadora Rosji w Polsce, który stwierdził, że "stosunki polsko-rosyjskie są najgorsze od 1945 roku" i nie jest to wina Rosji, lecz "wybór strony polskiej". Nasi goście poruszą też temat zakończonej właśnie wizyty papieża Franciszka na Kubie i w Stanach Zjednoczonych.
Share
d2r2squ

Gośćmi Jacka Żakowskiego będą m.in. Witold Waszczykowski z PiS i Paweł Zalewski z PO oraz Marcin Przeciszewski - redaktor naczelny Katolickiej Agencji Informacyjnie i Jarosław Makowski - filozof, teolog i publicysta. Zaczynamy o godz. 9. Zapraszamy!

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d2r2squ

Podziel się opinią

Share
d2r2squ
d2r2squ
Więcej tematów