Trwa ładowanie...
d3lz4jt

#dziejesięnażywo Czy Doda obraziła prezydenta? Gośćmi programu będą Adam Bielan (PiS) i Kamila Gasiuk-Pihowicz (Nowoczesna)

Skąpy strój, tort i niezręczna mina prezydenta Andrzeja Dudy, czyli burza wokół stroju Doroty "Dody" Rabczewskiej podczas gali z okazji 25-lecia "Super Expressu". Czy artystka obraziła prezydenta, czy tylko postawiła go w niezręcznej sytuacji? I czy wręczając mu tort gwiazda nie naruszyła procedur bezpieczeństwa? O tym porozmawiamy z Adamem Bielanem, wicemarszałkiem Senatu z PiS i Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej. Część publicystyczną #dziejesięnażywo prowadzi Kamila Biedrzycka-Osica.

d3lz4jt
d3lz4jt

Gimnazjaliści z pierwszych klas, którym powinie się w tym roku noga wrócą do podstawówki? Przez reformę edukacji rządu PiS to całkiem realny scenariusz. I czy czeka nas ogólnopolski strajk generalny nauczycieli? O kontrowersjach najnowszej reformy edukacji porozmawiamy z nauczycielami: Łukaszem Ługowskim i Danutą Kozakiewicz.

Trzęsienie ziemi w polskim szczypiorniaku. Lijewski, Bielecki i Szmal rezygnują z gry w reprezentacji Polski w piłce ręcznej. O to, jak kadra ręcznych poradzi sobie bez swoich ikon, zapytamy Michała Kołodziejczyka z WP SportoweFakty i Agnieszkę Golę-Rakowską, reżyser i publicystkę sportową.

Projekt Komisji ds. Reprywatyzacji jest gotowy - poinformowało Ministerstwo Sprawiedliwości. Jak będzie działała komisja i co ma szansę wyjaśnić oraz czy komisja stanie się batem PiS na opozycję? Między innymi o tym porozmawiamy z Pawłem Lisickim z „Do Rzeczy” i Marcinem Celińskim z „Liberte!”

d3lz4jt

Trwają Dni Honorowego Krwiodawstwa. W programie pokażemy specjalny autobus służący do pobierania krwi i porozmawiamy o tym jak wygląda oddawanie krwi, dlaczego warto to robić i komu pomagamy. To wszystko w relacji na żywo reporterki WP Agnieszki Kopacz.

Lifestyle. Program prowadzą: Kamila Biedrzycka-Osica i Katarzyna Krupa

Doda wręcza tort Andrzejowi Dudzie i… pokazuje pośladki. Czy doszło do wizerunkowego skandalu? Czy to zdjęcie przejdzie do historii prezydenckich skandali? Kto zyska, a kto straci na tym wydarzeniu - między innymi o tym porozmawiamy z Mirosławem Oczkosiem, ekspertem od wizerunku politycznego. Specjalista oceni też działalność Pierwsze Damy.

Zmarł dokładnie 25 lat temu. Jeden z najlepszych wokalistów i kompozytorów na świecie, Freddie Mercury miałby teraz 70 lat. Odszedł wyczerpany wirusem HIV 24 listopada 1991 roku. O tej barwnej, pełnej kontrastów postaci porozmawiamy z Rafałem Rutkowskim, aktorem, stunduperem i fanem twórczości Mercury’ego oraz Romanem Rogowieckim, dziennikarzem muzycznym.

Black Friday już jutro. W każdy ostatni piątek listopada, a pierwszy po Dniu Dziękczynienia, Amerykanie czekają na to, by szturmem zdobywać sklepy. "Czarny Piątek" (Black Friday), jest uznawany za początek sezonu zakupów przed świętami Bożego Narodzenia. O szalonym Czarnym Piątku - Magda Jagnicka, stylistka, Glamour.

Włosy przed zimą - regeneracja, trendy, stylizacje - rozmowa sponsorowana przez „Joannę”. W studiu Justyna Duszyńska i Karolina Sabała.

(WP/oprac. Marek Grabski)

d3lz4jt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lz4jt
Więcej tematów