Trwa ładowanie...
d3l4yd0
d3l4yd0

#dziejesienazywo Andrzej Duda w Brukseli. Spotka się z Donaldem Tuskiem

Dziś o godz. 9.00 w #dziejesienazywo: Andrzej Duda spotka się w Brukseli z Donaldem Tuskiem. Czy będzie wspólna linia przed debatą na forum PE? Jakie stanowisko w debacie zajmie opozycja? I co powie europarlamentarzystom premier Beata Szydło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3l4yd0

Włodzimierz Czarzasty najprawdopodobniej we wtorek zostanie nowym szefem SLD. Jaki jest jego pomysł na partię? Czy to słynna zmiana pokoleniowa w Sojuszu? Czy bardzo umiarkowane stanowisko Leszka Millera wobec działań PiS to oficjalna linii partii?

Agencja S&P obniża rating Polski. Jakie znaczenie ma ten wskaźnik? Czy to jeszcze jedna forma zewnętrznego nacisku na rząd PiS?

Gośćmi Jacka Żakowskiego będą: Patryk Jaki (wiceminister sprawiedliwości, Solidarna Polska), Michał Szczerba (PO), Włodzimierz Czarzasty (SLD), Bogusław Chrabota ("Rzeczpospolita"), Rafał Woś ("Polityka").

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d3l4yd0

Podziel się opinią

Share
d3l4yd0
d3l4yd0
Więcej tematów