Qaqwqwrqw

Dyskusja o śmierci Adamowicza. Jezuita do księdza: jak umrzesz, to też Cię wspomnę

Mija miesiąc od śmierci Pawła Adamowicza. Niektórzy wspominają tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska. Wśród nich jest o. Grzegorz Kramer, jednak jego zachowanie nie wszystkim się spodobało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miesiąc temu zmarł Paweł Adamowicz
Miesiąc temu zmarł Paweł Adamowicz (East News, Fot: Wojciech Strozyk)
Qaqwqwrqw

Jezuita oraz proboszcz opolskiej parafii Grzegorz Kramer udostępnił na Twitterze zdjęcie Pawła Adamowicza. Post wywołał konsternację u innego duchownego. Według księdza Mariusza Górniaka, jezuita "celebruje miesięcznicę zamordowania prezydenta Gdańska".

"Ciekawe, ilu swoich parafian odprowadził na cmentarz w ciągu tegoż miesiąca. Ciekawe, czy ich też wspomni na Twitterze?" - zastanawia się ks. Górniak na Twitterze.

Qaqwqwrqw

Na reakcję samego zainteresowanego nie trzeba było długo czekać. "Mariusz, jak umrzesz, to też Cię wspomnę. A tak poważnie: proszę pozwól mi wspominać kogo chcę i kiedy chcę. Mam ku temu powody, o których nie musisz wiedzieć" - odpowiedział o. Grzegorz Kramer.

Ks. Górniak odparł, że "na pewno pasterzowi wypada przede wszystkim wspominać swoje owce". "I tego u Ciebie nie widać" - skwitował duchowny.

W niedzielę 13 stycznia 27-letni mieszkaniec Gdańska Stefan W. wszedł na scenę przed światełkiem do nieba WOŚP. Mężczyzna zaatakował nożem Adamowicza. Zadał mu kilka ciosów. W wyniku odniesionych obrażeń prezydenta Gdańska zmarł na drugi dzień.

Qaqwqwrqw

Zobacz także: Bartłomiej Sienkiewicz komentuje wywiad z Jarosławem Kaczyńskim ws. taśm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw