WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Duża przewaga PO nad PiS w kolejnym sondażu

Z sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej"
wynika, że w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego Platforma Obywatelska może liczyć na 47% głosów. Drugie jest Prawo i Sprawiedliwość, na które chce głosować co czwarty Polak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Duża przewaga PO nad PiS w kolejnym sondażu
(WP.PL)
WP

Do PE weszłyby też koalicja SLD-UP (10%) oraz PSL (9%).

Pod.progiem wyborczym są Samoobrona (3%), Libertas, Polska Partia Pracy (po 2%), Unia Polityki Realnej (1%) oraz Prawica RP i Centrolewica (poniżej 1%).

Sondaż PBS DGA dla "GW" przeprowadzono w dniach 22-24 maja, na próbie reprezentatywnej 1063 osób.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP