Trwa ładowanie...
ycipk-3h7tor

Drawsko Pomorskie. Zarzuty dla 16-latków, którzy strzelali z wiatrówki

Dwaj nastolatkowie usłyszeli zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia. Nieletni w sobotę w Drawsku Pomorskim, strzelając z wiatrówki do puszek, ranili w twarz kobietę. Jeden z nich jest w policyjnej izbie dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drawsko Pomorskie. Są zarzuty dla 16-latków, którzy w sobotę strzelali z wiatrówki i ranili 79-letnią kobietę
Drawsko Pomorskie. Są zarzuty dla 16-latków, którzy w sobotę strzelali z wiatrówki i ranili 79-letnią kobietę (East News, Fot: GERARD/REPORTER)
ycipk-3h7tor

Decyzją sądu w Drawsku Pomorskim, 16-latek został zatrzymany i przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Szczecinie. Chłopak był już poszukiwany po ucieczce z ośrodka wychowawczego. Podczas przesłuchania przyznał się, że wraz z kolegą strzelali z wiatrówki.

Drugi 16-latek, który sam zgłosił się na policję, także został zatrzymany. Sąd nie zdecydował o umieszczeniu go w izbie dziecka.

Obaj usłyszeli zarzut: wspólnie i w porozumieniu mieli sprowadzić niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia. Według informacji policji, chłopcy nie wiedzieli, który z nich ranił kobietę. Nie mieli też zamiaru strzelać do ludzi - ustalili funkcjonariusze.

ycipk-3h7tor

Dwaj szesnastolatkowie w sobotę rano strzelali z broni pneumatycznej (wiatrówki) do puszek i butelek. - Śrut ranił w twarz przechodzącą kilkadziesiąt metrów dalej 79-letnią kobietę. Nastolatkowie wyrzucili broń i uciekli z miejsca zdarzenia.

Ranna kobieta trafiła do szpitala w Szczecinie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Robert Biedroń wyklucza poparcie Romana Giertycha w wyborach do Senatu

ycipk-3h7tor
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3h7tor

ycipk-3h7tor
ycipk-3h7tor