Trwa ładowanie...
d4mowbv

Dramat pod Nowym Sączem: trzy ciała przy drodze. Policja szuka sprawcy wypadku

W miejscowości Świdnik pod Nowym Sączem znaleziono przy drodze ciała trzech osób, małżeństwa z 10-letnim synem. Kierowca, który ich potrącił zbiegł z miejsca wypadku. Komendant wojewódzki powołał specjalną grupę, która ma pomóc w jego schwytaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny wypadek pod Nowym Sączem. Policja szuka sprawcy
Tragiczny wypadek pod Nowym Sączem. Policja szuka sprawcy (limanowa.in)
d4mowbv

Około 22.50 dwaj młodzi ludzie przechodzący przez wieś Świdnik w gminie Łososina Dolna znaleźli przy drodze jedną ciężko ranną osobę i drugą, która nie daje oznak życia. Gdy służby ratunkowe przyjechały na miejsce wypadku okazało się, że ofiar jest więcej - znaleźli 10-letniego chłopca. Mimo starań ratowników nie udało się uratować życia ofiar wypadku.

- Ofiary wypadku to małżeństwo 36-latków i ich 10-letni syn. Byli mieszkańcami tego regionu - mówi WP Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Do wypadku doszło na łuku drogi. Ofiary - jak ustalili policjanci - w chwili wypadku szły chodnikiem. Kierowca auta, które potrąciło małżeństwo i ich dziecko, musiał jechac z dużą prędkością i prawdopodobnie wpadł w poślizg. Ciała były porozrzucane w odległości kilkunastu metrów od siebie.

d4mowbv

Na miejscu wypadku zabezpieczono ślady opon i z karoserii auta. Policjanci przeglądają zapisy kamer monitoringu z miejsc, którymi mógł przejeżdżać sprawca wypadku.

Funkcjonariusze apelują też do osób, które były jego świadkami lub mogą pomóc w zatrzymaniu kierowcy, aby skontaktowały się z policją.

Komendant małopolskiej policji powołał specjalną grupę dochodzeniową, która ma pomóc w wyjaśnieniu tego tragicznego wypadku i schwytaniu jego sprawcy.

Źródło: sądeczanin.info,limanowa.in, WP

d4mowbv

Podziel się opinią

Share

d4mowbv

d4mowbv
Więcej tematów