Trwa ładowanie...
d26qdhr

Dostęp do Internetu ważniejszy niż dostęp do światła słonecznego

Młodych Brytyjczyków, w wieku 18-25 lat, poproszono w ankiecie o wymienienie pięciu rzeczy, które według nich wpływają na wysoki poziom życia. Najwięcej osób wskazało na wolność wypowiadania się (81 proc. spośród 2465 ankietowanych). Ku zaskoczeniu ankieterów, ważniejszy w życiu dla brytyjskiej młodzieży okazał się być dostęp do Internetu (prawie 70 proc.) niż dostęp do światła słonecznego (64 proc.). 57 proc. ankietowanych wskazało ciepłą wodę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dostęp do Internetu ważniejszy niż dostęp do światła słonecznego
(Fotolia, Fot: Rawpixel.com)
d26qdhr

System opieki społecznej włączając w to system opieki zdrowotnej był ważny dla jedynie 37 proc. a w przypadku zaledwie 11 proc. na jakość życia wpływa możliwość wyspania się.

Osoby, dla których Internet jest najważniejszy zostały dodatkowo zapytane o to jak często w ciągu dnia z niego korzystają. Okazało się, że średnio 78 razy dziennie osoby te siadają do komputera aby skorzystać z Internetu.

Brytyjską młodzież zapytano dodatkowo, o to, co chcieli by zmienić aby poprawić jakość swojego życia. 34 proc. zwiększyło by ilość dni wolnych od pracy. 28 proc. opowiedziało się za wydłużeniem czasu snu a 14 proc. chciałoby mieć więcej osób śledzących ich na mediach społecznościowych.

d26qdhr

Podziel się opinią

Share
d26qdhr
d26qdhr
Więcej tematów