Trwa ładowanie...
d2od10b

Donald Tusk wydaje książkę "Szczerze"

Donald Tusk w grudniu ma ujawnić swoje plany dotyczące politycznej kariery po zakończeniu kadencji przewodniczącego RE. Na 12 grudnia zaplanowana jest również premiera jego książki "Szczerze". - Uczciwi nie mają się czego obawiać - napisał na Twitterze Tusk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk wydaje książkę "Szczerze"
Donald Tusk wydaje książkę "Szczerze" (East News, Fot: AP Photo/Jean-Francois Badias)
d2od10b

Książka Donalda Tuska nosi tytuł "Szczerze". Ma ukazać się 12 grudnia nakładem Wydawnictwa Agora. Jak zapowiada wydawca, książka zawiera polityczne credo autora.

"To osobisty dziennik opowiadający o kulisach europejskiej polityki i kluczowych momentach polskiej i europejskiej historii ostatnich" - czytamy na stronie zapowiedzi Wydawnictwa Agora. "Uczciwi nie mają się czego obawiać" - napisał na Twitterze Donald Tusk.

Donald Tusk wydaje książkę "Szczerze". Nieprzypadkowy dzień premiery

"Szczerze" to osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej. Czytelnicy będą towarzyszyć pierwszym krokom Tuska w nowej roli, poznają kulisy europejskiej polityki i najważniejsze wydarzenia ostatnich lat z jego perspektywy.

d2od10b

Zobacz też: "Kawa nie wyklucza herbaty". Tajemniczy komentarza Michała Szczerby o Donaldzie Tusku

"W książce znajdziemy też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki, od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona. To również (...) opowieść o Europie, która pozostaje wielkim marzeniem. A także o europejskiej polityce, która bywa gorzkim rozczarowaniem." - zapowiada wydawca.

W tym kontekście interesująca jest zwłaszcza data premiery książki. Donald Tusk wszystkie pytania o swoją polityczną przyszłość kwitował słowami - proszę poczekać do 12 grudnia. Czy w książce "Szczerze" Tusk zdradzi swoje plany, czy może od dłuższego czasu podbijał sprzedaż książki? Okaże się za sześć tygodni.

Czytaj więcej: Sondaż: Donald Tusk powinien stanąć przeciw Andrzejowi Dudzie
Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda odpowiedział na pytanie o Donalda Tuska

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2od10b

Podziel się opinią

Share
d2od10b
d2od10b
Więcej tematów