Trwa ładowanie...

Donald Tusk spotkał się z Aleksandrą Dulkiewicz i Rafałem Trzaskowskim. "Jak zwykle ciekawa rozmowa"

Sprawy najważniejsze dla Europy, Polski, regionów i miast oraz obchody 4 czerwca - o tym rozmawiali Donald Tusk, Rafał Trzaskowski, Aleksandra Dulkiewicz i Tadeusz Truskolaski. Spotkanie odbyło się w Brukseli. Z min polityków uwiecznionych na zdjęciu wynika, że było udane.

Share
Donald Tusk spotkał się z Aleksandrą Dulkiewicz i Rafałem Trzaskowskim. "Jak zwykle ciekawa rozmowa"
Źródło: Twitter, fot: rafał trzaskowski
d1eozs0

Spotkaniem na Twitterze pochwalił się prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. "Rozmowa z szefem RE Donaldem Tuskiem. Jak zwykle ciekawa, jak zawsze o kwestiach najważniejszych - dla Europy, dla Polski, dla regionów i miast. Nie zabrakło też wątków historycznych - w związku z dzisiejszą rocznicą Okrągłego Stołu i nadchodzącymi obchodami 4 czerwca" - napisał. Do komentarza dołączył zdjęcie.

Dulkiewicz opublikowała podobny wpis. "Dzisiaj w Brukseli wspólnie z przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem oraz prezydentami Warszawy Rafałem Trzaskowski i Białystoku Tadeuszem Truskolaskim rozmawialiśmy o ważnych sprawach dla polskich miast i regionów. Była to też okazja do omówienia wspólnych planów obchodów 30 rocznicy 4 czerwca" - napisała.

Przypomnijmy, że Tusk pochodzi z Gdańska. Po śmierci Pawła Adamowicza przyjechał do miasta. Wziął udział w wiecu przeciwko przemocy i nienawiści.

"Człowiek Solidarności, wolności, Europejczyk, mój dobry przyjaciel został zamordowany. Niech spoczywa w pokoju. (...) Pawle, nigdy o Tobie nie zapomnimy. Żegnaj, Przyjacielu" - tak w mediach społecznościowych żegnał Adamowicza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1eozs0

Podziel się opinią

Share
d1eozs0
d1eozs0
Więcej tematów