Trwa ładowanie...

Donald Trump ogłosił projektantkę torebek ambasadorką RPA

Donald Trump nominował projektantkę ekskluzywnych torebek, Lanę Marks ambasadorka RPA. Zdaniem ekspertów Lana nie ma żadnego doświadczenia w dyplomacji.
Share
Donald Trump ogłosił projektantkę torebek ambasadorką RPA.
Donald Trump ogłosił projektantkę torebek ambasadorką RPA.Źródło: Wikimedia Commons CC BY-SA
d3d3u9o

Donald Trump nominował projektantkę torebek ambasadorką RPA

Wiadomo, że projektantka ekskluzywnych torebek, Lana Makrs była bliską przyjaciółką księżnej Diany. Marks urodziła się w Republice Południowej Afryki i biegle posługuje się językami afrykanerskim oraz xhosa. Obecnie mieszka jednak w Palm Beach na Florydzie wraz ze swoim mężem, psychiatrą Neville’m Marksem.W czwartek 15 listopada Donald Trump nominował ją na stanowisko… ambasadorki RPA. Decyzja prezydenta USA wzbudziła wiele kontrowersji, gdyż zdaniem ekspertów Lana Marks nie ma jednak żadnego doświadczenia w dyplomacji.

Lana Marks – relacja z księżną Dianą

Według informacji podanych przez CNN Lanę Marks łączyła bliska relacja z księżną Dianą. W tygodniu, w którym zmarła Diana przyjaciółki planowały pojechać nawet na 5-dniowe wakacje do Włoch. Wiadomo, że zarezerwowały już lot oraz hotel. Kobiety musiały jednak odwołać plany z powodu niespodziewanej śmierci ojca Lany, który miał atak serca. Nieszczęśliwy wypadek sprawił, że Lana Marks nigdy wcześniej nie zobaczyła Diany. Przypominamy, że w 20 rocznicę śmierci księżnej Diany, nowa ambasador RPA oznajmiła The Sun, iż nadal czuje ogromny był na myśl o tym, co spotkało przyjaciółkę. Zastanawia się również, jak potoczyłaby się sytuacja, gdyby nie odwołały planowanych wakacji.

d3d3u9o

Podziel się opinią

Share
d3d3u9o
d3d3u9o
Więcej tematów