Trwa ładowanie...
d4av930

Dominik Tarczyński krytykuje propozycję komisarz UE. "To wojna cywilizacji"

- Szaleństwo lewactwa dochodzi do rozmiarów niebezpiecznych - twierdzi Dominik Tarczyński. Europoseł skrytykował pomysły Sylwii Spurek. Nie podoba mu się również decyzja UE o nieprzyznaniu dodatkowych środków polskim miastom, które przyjęły uchwały opisywane w Unii jako dotyczące "stref wolnych od LGBT".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominik Tarczyński uważa, że pomysły lewicowych polityków przybierają kuriozalną postać
Dominik Tarczyński uważa, że pomysły lewicowych polityków przybierają kuriozalną postać (East News)
d4av930

W programie TVP Info Dominik Tarczyński był pytany o wypowiedź Borysa Budki dotyczącą Jacka Kurskiego. Przewodniczący PO zasugerował, że powinno mu zostać odebrane polskie obywatelstwo. - Nie jestem zaskoczony. Taką postawę znamy na przestrzeni wieków - powiedział europoseł.

I przywołał proces germanizacji. - Mamy do czynienia z postawą, która w 2020 r. nie ma prawa publicznie się objawiać - dodał. Polityk sparafrazował słowa posłanki PO Krystyny Skowrońskiej skierowane oryginalnie do przedstawiciela PiS.

- Albo udaje głupka, albo świadomie sieje pewnego rodzaju propagandę (…), chodzi o ostracyzm społeczny - stwierdził Tarczyński. I powiedział, że w związku z tym, że obywatelstwa nikt nie może w Polsce utracić, widzi dwie opcje w kontekście Budki. - Albo ma mało wiedzy, albo jest cynicznym kłamcą, manipulantem - uznał.

d4av930

Zobacz też: Mazowsze z dwiema stolicami? Radosław Fogiel: Mamy różne rozwiązania

Dominik Tarczyński krytykuje Sylwię Spurek. "Szaleństwo lewactwa"

Zdaniem europosła "mentalność sekciarska w PO jest wszechobecna". Twierdzi, że partia przestała być "ekskluzywna", a artyści nie są już "po jednej strony mocy". - Skończyły się czasy nakładania marynarek (…). Teraz jesteśmy dumnym, godnym partnerem w UE - uznał.

d4av930

Europoseł odniósł się również do decyzji UE o nieprzyznaniu finansowania 6 polskim miastom, które, jak twierdzi Unia, są "strefami wolnymi od LGBT". - Jest to wojna cywilizacji. Mamy do czynienia ze starciem, które będzie definiować przyszłość i UE i naszych rodzin - podkreślił. Jego zdaniem w krajach takich jak Szwecja dochodzi do "rozkładu społecznego". Zaznaczył, że ma to związek z "pieniędzmi George’a Sorosa". - To lobbysta realizujący swój chory plan zniszczenia rodziny - uznał Tarczyński.

Polityk postanowił również dopiec lewicowej europosłance.- Jedyne, czego może pilnować pani Spurek, to marynarki Junckera - uznał, przywołując jej wpisy dotyczące "gwałcenia krów" lub niezgody na wybijanie komarów. - Szaleństwo lewactwa dochodzi do rozmiarów niebezpiecznych - uznał Dominik Tarczyński.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4av930

Podziel się opinią

Share
d4av930
d4av930
Więcej tematów