Trwa ładowanie...

Dolny Śląsk: 48-latek dźgnięty nożem podczas awantury

48-latek został dźgnięty nożem w klatkę piersiową w jednym z mieszkań na terenie Lubomierza (woj. dolnośląskie). W lokalu ukrywała się 15-letnia pasierbica zaatakowanego mężczyzny.
Share
Dolny Śląsk: 48-latek dźgnięty nożem podczas awantury
Źródło: Fotolia
d2msjyb

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych w należącym do 66-latka mieszkaniu w centrum Lubomierza, w którym ukrywała się 15-letnia dziewczyna. Prawdopodobnie uciekła ona z domu.

- Do mieszkania przyjechało dwóch mężczyzn, mieszkańców Lwówka Śląskiego, w tym 48-letni ojczym dziewczyny. W pewnym momencie między 66-latkiem a przybyłymi doszło do awantury, podczas której właściciel mieszkania ugodził nożem 48-latka – mówi WP st. asp. Mateusz Królak z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

Z raną klatki piersiowej pokrzywdzony został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Jego stan jest określany jako ciężki. Napastnik trafił do policyjnego aresztu. Jak dodaje st. asp. Królak, w momencie zatrzymania był on nietrzeźwy.

- 66-latek nie był spokrewniony z 15-letnią dziewczyną. Jak dotąd wiemy to, że wcześniej był on karany za sprzedaż wyrobów tytoniowych nieletnim – tłumaczy oficer prasowy lwóweckiej komendy.

Okoliczności tego zdarzenia cały czas wyjaśnia policja wraz z prokuraturą.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2msjyb

Podziel się opinią

Share
d2msjyb
d2msjyb
Więcej tematów