Trwa ładowanie...
premier

Do prezesa w końcu przychodzi pani Premier i dostaje zadanie ostatniej szansy

Dzisiaj do sieci trafił kolejny odcinek "Ucha prezesa". Tym razem go gabinetu przyszła pani Premier, którą prezes mocno skrytykował i wyznaczył zadanie ostatniej szansy. Jeżeli nie podoła, to będzie musiała pożegnać się ze swoim stanowiskiem.

Share
Do prezesa w końcu przychodzi pani Premier i dostaje zadanie ostatniej szansy
Źródło: youtube.com
d1icanl

Na początku odcinka widzimy jak z miną charakterystyczną dla Beaty Szydło wydaje swojemu mężowi polecenie umycia okien i dokładnie wyjaśnia jak to zrobić. "Płyn kup w sklepie taki do spryskiwania i zanim popryskasz, to przetrzyj ręcznikiem". Mężczyzna posłusznie zgadza się to zrobić, ale jednocześnie prosi panią Premier, żeby nie wracała do domu kolumną rządową, tylko autobusem.

W końcu pani Premier wchodzi do gabinetu prezesa i słyszy od niego wiele ostrych słów. "W rządzie nikt pani nie słucha, wszyscy włażą Pani na głowę, a Pani się na to zgadza" - mówi prezes. "Pani jest jak ten nauczyciel z kubłem na głowie. Cała klasa wali w ten kubeł linijkami" - dodaje i jednocześnie stawia przed nią zadanie ostatniej szansy. "Pani Beato, ostatnia szansa, albo Pani tego Antoniego okiełznać, albo... wracają graty do domu Beaty".

d1icanl

Podziel się opinią

Share
d1icanl
d1icanl
Więcej tematów