Trwa ładowanie...
d228gmf

Deszcz na południu i w centrum Polski. Jutro też będzie pochmurno

Pogoda nas nie rozpieszcza - w centralnej Polsce i na południu kraju pada deszcz, możliwe są też burze i grad. W nocy prognozowane są przelotne opady deszczu, lokalne burze, głównie na południowym zachodzie Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Deszcz na południu i w centrum Polski. Jutro też będzie pochmurno
(PAP, Fot: Marcin Bielecki)
d228gmf

Na południu Polski występuje zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami są przelotne opady deszczu i burze, możliwy grad. Przewidywana wysokość opadów do 30 mm. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane. W stolicy teraz również pada deszcz.

Zobacz też: Dlaczego podoga jest taka szalona?

imgw

Temperatura maksymalna od 20°C na północnym wschodzie kraju do 23°C w centrum i do 27°C na południu, w rejonach podgórskich od 23°C do 25°C. Nad morzem temperatura od 17°C do 20°C. Wiatr słaby, zmienny, na wybrzeżu miejscami umiarkowany, północny. W burzach wiatr w porywach do 65 km/h.

d228gmf

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego. Miejscami przelotne opady deszczu, lokalne burze, głównie na południowym zachodzie Polski. Prognozowana wysokość opadów w burzach do 15 mm. Temperatura minimalna od 8°C na północnym wschodzie kraju do 14°C w centrum i do 20°C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny i porywisty, wschodni i południowo-wschodni. W burzach wiatr w porywach do 65 km/h.

We wtorek burze na południu kraju, ale będzie ciepło

We wtorek burze mogą wystąpić w Zakopanem i Przemyślu. Będzie ciepło - na południu kraju, w Krakowie, Katowicach - 27 stopni Celsjusza, najchłodniej w Koszalinie - 21 stopni. Na południowym wschodzie i południu Polski zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane okresami duże, miejscami przelotne opady deszczu, burze i burze z gradem.

d228gmf

Podziel się opinią

Share

d228gmf

d228gmf
Więcej tematów