Trwa ładowanie...
d3gffkv
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

"Czyściciel" kamienic chciał udostępniać mieszkania uchodźcom

"Czyściciel" kamienic z Poznania zaproponował, że udostępni mieszkania dla uchodźców. Urząd ds. Cudzoziemców potraktował to poważnie - donosi "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Czyściciel" kamienic chciał udostępniać mieszkania uchodźcom
(PAP/EPA)
d3gffkv

Piotr Ś. prowadził w Poznaniu firmę oferującą "skuteczne negocjacje z lokatorami". Prokuratura oskarżyła go o stalking, czyli uporczywe nękanie lokatorów pięciu poznańskich kamienic. Proces toczy się w poznańskim sądzie.

Tymczasem Piotr Ś. zaproponował, że udostępni w Gnieźnie mieszkania dla 300 uchodźców. Pismo od "czyściciela" wojewoda wielkopolski przekazał Urzędowi ds. Cudzoziemców. Ostatecznie propozycję Piotra Ś. odrzucono, bo mieszkania wymagają remontu.

Zobacz również: Wojciech Wilk: uchodźcom powinno się pomagać jak najbliżej ich kraju

d3gffkv

Podziel się opinią

Share

d3gffkv

d3gffkv
Więcej tematów