Trwa ładowanie...
ycipk-uonjt6

Czy Beata Kempa uprawia turystykę uchodźczą? Zapytaliśmy posłankę, czy to prawda

Beata Kempa, minister do spraw pomocy humanitarnej i uchodźców, odwiedziła obóz dla syryjskich uchodźców w Zaatari. Pojechała tam, żeby spotkać się z tymi, którzy uciekli przed wojną, oraz otworzyć "Polskie Medyczne Centrum Szkoleniowe". Nie wszyscy jednak uwierzyli w dobre intencje pani minister.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kempa nie ma sobie nic do zarzucenia w sprawie wyjazdu do Jordanii
Beata Kempa nie ma sobie nic do zarzucenia w sprawie wyjazdu do Jordanii (WP.PL, Fot: .)
ycipk-uonjt6

Podróż na Bliski Wschód jest pierwszą zagraniczną misją minister, od czasu powołania jej na stanowisko szefowej Departamentu ds. Pomocy Humanitarnej. Głównym punktem wizyty są spotkania z organizacjami pozarządowymi i lokalnymi władzami, które pomagają w Zaatari - największym obozie dla uchodźców w kraju. Znajduje się tam około 80 tys. uchodźców z sąsiedniej kilometrów Syrii. W Azrak, drugim ośrodku, który odwiedzi niedawna szefowa Kancelarii Premiera, przebywa niemal 35 tys. osób.

Jedna z użytkowniczek Twittera, podzieliła się swoimi wątpliwościami co do zasadności wyjazdu Kempy do Jordanii. Nie wierzy, że polska delegacja rzeczywiście pojechała tam do pracy. Jej zdaniem posłanka PiS miała spać w 5-gwiazdkowym hotelu Marriott i "dla towarzystwa zabrać wielu reżimowych dziennikarzy m.in. P.Semkę".

ycipk-uonjt6

Okazuje się, że wielu Polaków odziela to zdanie i obawia się, że posłanka Kempa rzeczywiście uprawia turystykę uchodźczą.

Ponieważ ekipa dziennikarzy Wirtualnej Polski towarzyszyla Beacie Kempie w delegacji do Jordanii skorzystaliśmy z okazji i zapytaliśmy samą zainteresowaną, czy rzeczywiście jej wyjazd można jakkolwiek nazwać "turystyką". Odpowiedź posłanki nie pozostawia złudzeń.

ycipk-uonjt6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-uonjt6

ycipk-uonjt6
ycipk-uonjt6