Trwa ładowanie...
d2q0iub

Cztery pory roku w trzy dni. Sprawdź najnowszą prognozę

Najbliższe dni przyniosą trochę słońca, deszczu i opady śniegu. We wtorek powinniśmy spodziewać się porywistego wiatru na terenie całego kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmienna pogoda przez trzy najbliższe dni
Zmienna pogoda przez trzy najbliższe dni (Agencja Gazeta, Fot: Mieczyslaw Michalak)
d2q0iub

Przez cały wtorek na przeważającym obszarze kraju zapowiada się zmienna aura – więcej chmur, trochę przejaśnień i słonecznych chwil. Od czasu do czasu popada słaby, przelotny deszcz. Pogodnie i w miarę słonecznie będzie w południowo – wschodniej Polsce. Uwaga! W całym kraju powieje porywisty, ale stopniowo słabnący wiatr do 55 – 30 km/h. W ciągu dnia termometry wskażą od (+7) – (+10) st. C na północy do (+11) – (+13) st. C na pozostałym obszarze kraju.

W środę na przeważającym obszarze kraju dominować będzie zmienna pogoda, która przynosić będzie chmury i przelotne opady deszczu, a na wybrzeżu możemy spodziewać się opadów deszczu ze śniegiem. Na przejaśnienia i trochę słońca będziemy mieli szansę w przerwach pomiędzy opadami. Do południa pogodnie i dość słonecznie będzie tylko na południowym – wschodzie Polski (od Lubelszczyzny przez Świętokrzyskie po Podkarpacie i Małopolskę). Maksymalnie temperatura skoczy od (+3) – (+6) st. C na północy i zachodzie Polski do (+9) – (+12) st. C we wschodniej i południowo – wschodniej części kraju.

Pojutrze na przeważającym obszarze kraju chmury na przemian przeplatać się będą ze słońcem i od czasu do czasu miejscami popada słaby deszcz, a na północy kraju deszcz ze śniegiem. W ciągu dnia termometry wskażą od (+2) – (+5) st. C na północy do (+8) – (+11) st. C na południu kraju.

d2q0iub

Zobacz także: Szczecińscy naukowcy: połowa z nas jest zatruta

Źródło: Cumulus

d2q0iub

Podziel się opinią

Share
d2q0iub
d2q0iub
Więcej tematów