Trwa ładowanie...
agata duda

"Czemu nie ma pierwszej damy?" Melania liczyła na spotkanie z Agatą Dudą

Andrzej Duda podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych miał okazję porozmawiać z Donaldem Trumpem. Krzysztof Szczerski z Kancelarii Prezydenta zdradził, że padało pytanie o nieobecność Agaty Dudy.

Share
"Czemu nie ma pierwszej damy?" Melania liczyła na spotkanie z Agatą Dudą
Źródło: PAP
d1d0fo8

Według relacji prezydenckiego ministra była to krótka wymiana zdań. "Rozmowa z Donaldem Trumpem dotyczyła przede wszystkim wspomnień z wizyty w Warszawie. Amerykańska para prezydencka powróciła do tej wizyty wspomnieniami, odnosząc się też do wielkiego wrażenia, jakie zrobiła na nich Warszawa i przyjęcie przez Polaków - relacjonował Krzysztof Szczerski.

Przywódca Stanów Zjednoczonych dostrzegł nieobecność Agaty Dudy. "Oczywiście też para prezydencka zapytała, dlaczego nie ma pierwszej damy, bo podobno Melania Trump liczyła także na spotkanie z panią prezydentową. Tym razem prezydentowa ma obowiązki w Warszawie" - poinformował Szczerski.

Andrzej Duda podczas swojego wystąpienia na 72. sesji ONZ w Nowym Jorku mówił między innymi o potrzebie przestrzegania prawa międzynarodowego, ochrony środowiska i walki ze zmianami klimatu, próbach wpływania z zewnątrz na politykę państw, pomocy uchodźcom i o likwidacji przyczyn uchodźstwa.

źródło: wprost.pl

d1d0fo8

Podziel się opinią

Share
d1d0fo8
d1d0fo8
Więcej tematów