Trwa ładowanie...

"Czemu nie ma pierwszej damy?" Melania liczyła na spotkanie z Agatą Dudą

Andrzej Duda podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych miał okazję porozmawiać z Donaldem Trumpem. Krzysztof Szczerski z Kancelarii Prezydenta zdradził, że padało pytanie o nieobecność Agaty Dudy.
Share
06.07.2017 Warszawa Wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce Przemowienie na Placu Krasinskich N/z   Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER
06.07.2017 Warszawa Wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce Przemowienie na Placu Krasinskich N/z Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTERŹródło: PAP
d3pbs12

Według relacji prezydenckiego ministra była to krótka wymiana zdań. "Rozmowa z Donaldem Trumpem dotyczyła przede wszystkim wspomnień z wizyty w Warszawie. Amerykańska para prezydencka powróciła do tej wizyty wspomnieniami, odnosząc się też do wielkiego wrażenia, jakie zrobiła na nich Warszawa i przyjęcie przez Polaków - relacjonował Krzysztof Szczerski.

Przywódca Stanów Zjednoczonych dostrzegł nieobecność Agaty Dudy. "Oczywiście też para prezydencka zapytała, dlaczego nie ma pierwszej damy, bo podobno Melania Trump liczyła także na spotkanie z panią prezydentową. Tym razem prezydentowa ma obowiązki w Warszawie" - poinformował Szczerski.

Andrzej Duda podczas swojego wystąpienia na 72. sesji ONZ w Nowym Jorku mówił między innymi o potrzebie przestrzegania prawa międzynarodowego, ochrony środowiska i walki ze zmianami klimatu, próbach wpływania z zewnątrz na politykę państw, pomocy uchodźcom i o likwidacji przyczyn uchodźstwa.

źródło: wprost.pl

d3pbs12

Podziel się opinią

Share
d3pbs12
d3pbs12
Więcej tematów