Trwa ładowanie...
d27a6tv
wideo
29-09-2016 18:33

Co się stanie, gdy Twoim najlepszym przyjacielem zostanie kangur? Ten mężczyzna zna już odpowiedź

Oto Jackson O’Doherty, australijski komik, którego najlepszym przyjacielem został na jeden dzień... kangur. Damien, bo tak nazwano młodziutkiego zwierzaka, wydaje się nie odstępować na krok swojego opiekuna i towarzyszy mu w każdym możliwym momencie. Wideo, które zostało wstawione do sieci, pokazuje, że ta dwójka jest w stanie dokonać razem wszystkiego... I wychodzi im to niesamowicie. Zobaczcie sami ten film.

d27a6tv
d27a6tv

Jak się okazuje, komik zaczął nagrywać cykl komediowych filmów, zatytułowanych "Kiedy Twój najlepszy przyjaciel jest zwierzęciem", w których pokazuje, jak mogłoby wyglądać życie z różnymi zwierzętami. Oprócz kangura, możemy zobaczyć jeszcze wideo z wężem.

Warto jednak podkreślić, że prawdziwa adopcja kangura jest zakazana w Australii i jest dopuszczalna jedynie w momencie, gdy zwierzę samo nie jest w stanie sobie poradzić na wolności ze względów np. zdrowotnych.

Kangury są zwierzętami chronionymi w Australii, a opieka nad nimi może być sprawowana jedynie przez osoby, które posiadają sporą wiedzę na temat tego gatunku.

d27a6tv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27a6tv
Więcej tematów