Trwa ładowanie...
ycipk-3v0rb6

Co było w kopercie od Szyszki? Spytaliśmy Błaszczaka

Mariusz Błaszczak nie był w stanie zmierzyć się z pytaniami o tajemniczą kopertę, którą wręczył mu Jan Szyszko. Pytany przez nas o kłopotliwy incydent przed posiedzeniem rządu, unikał tematu jak tylko mógł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Błaszczak pod Polskim Radiem
Mariusz Błaszczak pod Polskim Radiem (WP.PL, Fot: Kamil Sikora)
ycipk-3v0rb6

Co było w kopercie? Próbowaliśmy spytać o to Mariusza Błaszczaka, który był gościem w Polskim Radiu 24 (gdzie oczywiście pytanie nie padło). Minister przez kilka chwil, które zajęło mu pokonanie drogi od windy do limuzyny starał się nie dopuścić mnie do głosu.

ycipk-3v0rb6

Mariusz Błaszczak pytał o Tomasza Lisa (mojego poprzedniego pracodawcę) i narzekał na media. Nie odpowiedział na kłopotliwe pytanie. W końcu dotarł do limuzyny i odjechał, uśmiechając się od ucha do ucha.

Przed posiedzeniem rządu Jan Szyszko przekazał Mariuszowi Błaszczakowi kopertę. - To jest taka córka leśnika - mówił minister środowiska, nie zważając na kamerę Polsatu.

Nie wiadomo co było w kopercie, trudno jednak uniknąć wrażenia, że Szyszko próbował załatwić komuś pracę. To kolejny wizerunkowy kłopot PiS, który niewątpliwie będzie próbowała wykorzystać opozycja.

Do rozmowy dziennikarza WP z ministrem Błaszczakiem odniósł sie na Twitterze Tomasz Lis.

ycipk-3v0rb6

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3v0rb6

ycipk-3v0rb6
ycipk-3v0rb6
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów