Trwa ładowanie...

Chwile grozy w Kaliszu. Samochód jechał wprost na kobietę, zatrzymał się na latarni

• Przy ul. Poznańskiej w Kaliszu doszło do zderzenia dwóch samochodów • Jedno z aut odbiło w stronę kobiety, która szła chodnikiem • Życie uratowała jej latarnia; piesza nie odniosła żadnych obrażeń
Share
Chwile grozy w Kaliszu. Samochód jechał wprost na kobietę, zatrzymał się na latarni
Źródło: Monitoring Kalisz
d22fv8s

O wyjątkowym szczęściu może mówić kobieta, która spokojnie szła chodnikiem przy ulicy Poznańskiej w Kaliszu. Na nagraniu monitoringu miejskiego widać, jak dochodzi do zderzenia dwóch samochodów, po którym jeden z pojazdów odbił wprost na kobietę. Auto ostatecznie uderzyło w latarnię.

Kierująca białym mercedesem 68-letnia kobieta skręca w niedozwolonym miejscu w ul. Poznańską. Nie zauważa jednak peugeota, który nadjeżdża od strony alei Wojska Polskiego. Kierowca próbuje zjechać z linii zderzenia, ale nie udaje się. Peugeot zostaje z dużą siłą zepchnięty w prawo i bez żadnej kontroli pędzi wprost na chodnik, po którym idzie kobieta.

Piesza widzi zdarzenie, zatrzymuje się i próbuje zawrócić, auto ostatecznie z dużą siłą uderza w latarnię. To uratowało jej życie. Kobieta upadła na ziemię, ale nie odniosła żadnych obrażeń.

Siła uderzenia była bardzo silna, latarnią porządnie zatrzęsło. Kobieta, która prowadziła mercedesa, została uznana winną i dostała 500 zł mandatu oraz 6 pkt. karnych.

d22fv8s

Podziel się opinią

Share
d22fv8s
d22fv8s
Więcej tematów