Trwa ładowanie...

Chore żarty hakera? Włamał się i korzysta z konta zamordowanej nastolatki z Rybnika

Kiedy Alicja długo nie wracała z urodzin koleżanki z centrum Rybnika, jej mama zaczęła się niepokoić. Niestety, okazało się, że 17-latka nie żyje. Jej ciało odkrył następnego dnia przypadkowy przechodzień. Krótko po tragedii ktoś włamał się na Facebooka zmarłej.

Share
Chore żarty hakera? Włamał się i korzysta z konta zamordowanej nastolatki z Rybnika
Źródło: Facebook.com
d1f8vb1

Nastolatka na szyi miała ślady duszenia i ranę głowy. Podejrzanym o jej zamordowanie jest 20-letni Adrian P., którego poznała na dyskotece. Był bratem jej koleżanki. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozi mu dożywocie.

Kilka dni po tragedii, ktoś zhakował Facebookowe konto Alicji. Na jej profilu zamieszczono posty, w tym także zdjęcia dziewczyny. Ktoś wysyłał emotikonę "duszka" jej znajomym.

W niedzielę haker jako główne zdjęcie profilowe ustawił fotografię jakiegoś mężczyzny. Od poniedziałku profil nastolatki jest zablokowany i niedostępny publicznie..

Znajomi zmarłej, którzy sprawdzali do tej pory dawny profil Alicji oburzeni komentują całą sytuację.

d1f8vb1

„Nawet jak masz jej telefon. Powiedz... Dlaczego tak robisz? Mogłeś reset telefonu zrobić. Wziąć chociażby ten telefon dla siebie.. A tak robisz takie rzeczy... Pytanie brzmi, po co? Po co kur…?! Daje ci to radość? Poczucie w centrum uwagi??!! Koleś ogarnij się” pisze jeden z internautów.

„Nie mam pojęcia, co ta osoba, która dodaje te posty, pisze z jej konta itp. musi mieć w głowie. Nie potrafię sobie tego wyobrazić... aż strach sobie pomyśleć o tym człowieku” - pisze znajoma Alicji.

„To jest jak z jakiegoś horroru” - dodaje inna. „On właśnie tego chce byśmy byli przerażeni ale, zobaczysz pójdziesz siedzieć szybciej niż ci się wydaje…” - pisze inny internauta.

ZOBACZ TAKŻE: Robili zdjęcia zwłokom Ewy Tylman. Teraz usłyszą zarzuty

Znajomi Alicji z Boguszowic pytają: gdzie jest policja?

- Wszystko, co dotyczy sprawy zabójstwa Alicji, całe dochodzenie, prowadzone jest pod nadzorem prokuratury – krótko skomentowała sprawę Anna Karkoszka, rzecznik rybnickiej policji, w rozmowie z portalem dziennikzachodni.pl.

W piątek w parafii w Boguszowicach odbył się pogrzeb Alicji.

Źródło: dziennikzachodni.pl / fakt.pl

d1f8vb1

Podziel się opinią

Share
d1f8vb1
d1f8vb1
Więcej tematów