Trwa ładowanie...
d4lohrt

Chłopcy sprzeciwili się absurdalnemu zakazowi. Przyszli na lekcję w spódniczkach

O proteście nastolatków z angielskiej szkoły rozpisują się światowe media. Chłopcy postanowili sprzeciwić się zakazowi noszenia szortów w upalne dni. Skoro nie mogli zakładać spodenek, przyszli na lekcje w spódniczkach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chłopcy sprzeciwili się absurdalnemu zakazowi. Przyszli na lekcję w spódniczkach
(Twitter)
d4lohrt

W środę, chłopcy z angielskiej szkoły w Exeter, przyszli na lekcje w spódnicach. Sprzeciwili się w ten sposób absurdalnemu zakazowi noszenia szortów, nawet w upalne dni. Przypomnijmy, że w ostatnim tygodniu termometry w Wielkiej Brytanii wskazywały powyżej 34 stopni Celsjusza.

Chłopcom, którzy chcieli nosić krótkie spodenki, dyrekcja zapowiedziała, że zostaną ukarani. "Nauczycielka uprzedziła mojego syna, że jeśli założy szorty, będzie siedział w izolatce do końca tygodnia" - mówi wstrząśnięta mama 14-latka ze szkoły w Exeter.

Chłopcy wpadli na pomysł, aby wspólnie zaprotestować przeciwko surowemu zakazowi, po tym, jak jedna z nauczycielek powiedziała sarkastycznie - "Możecie założyć spódnice jeśli chcecie, ale nie szorty".

Następnego dnia nastolatkowie przyszli na lekcje przebrani w spódniczki. Początkowo było ich tylko kilku, jednak reszta chłopców od razu zaczęła przyłączać się do protestu i masowo "wypożyczać" spódniczki od koleżanek.

d4lohrt

Światowe media natychmiast podłapały sprawę pisząc o pomysłowym proteście odważnych nastolatków.

Zobacz także: Co będzie z Twoim dzieckiem, od września 2017 roku?

d4lohrt

Podziel się opinią

Share
d4lohrt
d4lohrt
Więcej tematów