Trwa ładowanie...
d2v3bxq
Chciał zgwałcić kobietę w Częstochowie. Policja pokazuje film

Chciał zgwałcić kobietę w Częstochowie. Policja pokazuje film

Kryminalni poszukują mężczyzny, który napadł i próbował zgwałcić młodą kobietę na ulicy Częstochowy. Mundurowi publikują zdjęcia oraz nagranie z podejrzewanym mężczyzną. Zwracają też uwagę na jego charakterystyczny sposób biegania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2v3bxq

Atak miał miejsce późnym wieczorem 25 października ubiegłego roku. Mężczyzna napadł na kobietę, kiedy ta wyszła z jednego z pubów przy al. Najświętszej Maryi Panny. W pobliżu kościoła pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa napastnik zaciągnął ofiarę w krzaki, przewrócił i próbował zgwałcić.

- Żeby nie krzyczała, zaczął ją podduszać. Atakującego spłoszył prawdopodobnie przejeżdżający w pobliżu rowerzysta. To wtedy kobieta zdołała się uwolnić, a napastnik uciekł - relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polsce podkom. Marta Ladowska z częstochowskiej policji.

Dodaje, że podejrzewany mężczyzna poruszał się w charakterystyczny sposób. - Świadkowie mówią, że kiedy biegł, miał wyprostowane wzdłuż ciała sztywne ręce. Podczas chodzenia trzymał je już naturalnie, co pokazuje nagranie z kamer monitoringu - wyjaśnia policjantka.

W czasie napaści poszukiwany miał na sobie szare dresowe spodnie i kurtkę z kapturem.

Policja prosi o pomoc w ujęciu mężczyzny. Kontaktować można się z Wydziałem Kryminalnym KMP w Częstochowie tel. (34) 369 1280 albo z najbliższą jednostką policji.

d2v3bxq

Podziel się opinią

Share

d2v3bxq

d2v3bxq
Więcej tematów