Trwa ładowanie...

Chcesz kupić nowe mieszkanie? Murapol zaprasza na Ogólnopolski Dzień Otwarty

W ramach czerwcowej kampanii „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE” GK Murapol organizuje Ogólnopolski Dzień Otwarty. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 27 czerwca, w biurach sprzedaży dewelopera na terenie całego kraju. Dlaczego warto tego dnia spotkać się z doradcami dewelopera?

Chcesz kupić nowe mieszkanie? Murapol zaprasza na Ogólnopolski Dzień OtwartyŹródło: materiały partnera
d2hhdn1
d2hhdn1

Materiał Partnera

GK Murapol w czerwcu przygotowała dla swoich klientów 299 mieszkań objętych promocją "Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE”. Średnia kwota rabatu na lokale z tej puli przekracza aż 47 tys. zł. Dzięki temu można spełnić marzenie o własnym mieszkaniu i jednocześnie zadbać o swoje finanse. Dla szukających atrakcyjnego sposobu na ulokowanie środków w nieruchomości, to z kolei warta rozważenia okazja inwestycyjna.

Przyjdź na Ogólnopolski Dzień Otwarty

O promocyjnej ofercie i nie tylko będzie można osobiście porozmawiać z doradcami GK Murapol w sobotę, 27 czerwca. Tego dnia w ramach czerwcowej kampanii dewelopera odbędzie się Ogólnopolski Dzień Otwarty. Wydarzenie zaplanowano w godzinach 9:00 – 14:00 w biurach sprzedaży w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Łodzi (dodatkowe mobilne biuro pojawi się na terenie powstającej inwestycji Apartamenty Piłsudskiego,) Katowicach, Toruniu, Gliwicach, Mikołowie, Tychach oraz w Siewierzu.

Ogólnopolski Dzień Otwarty to szansa na znalezienie wymarzonego M w atrakcyjnych lokalizacjach, blisko parków, terenów rekreacji i w otoczeniu bogatej infrastruktury. Pracownicy dewelopera posłużą radą i pomogą wybrać z bogatej oferty GK Murapol mieszkanie najlepiej odpowiadające indywidualnym preferencjom. W biurach dewelopera będzie też można skorzystać z porady doradców kredytowych. Eksperci bezpłatnie wyliczą zdolność klienta i na tej podstawie znajdą najbardziej opłacalną propozycję zakupu nowego M od GK Murapol spośród bankowych ofert.

Opcja smart home premium i miejsca parkingowe w cenie wybranych mieszkań

W ramach trwającej do końca czerwca promocji „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE” część mieszkań z puli dewelopera posiada miejsce parkingowe w cenie. Oprócz tego wybrane mieszkania wyposażone są w pakiet antysmogowy, który zapewnia czyste powietrze w mieszkaniu. Z kolei dostępny wraz z zakupem wybranych lokali smart home w wersji premium to szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które realnie przekładają się na oszczędności - mogą wynosić one nawet 23% w skali roku.

d2hhdn1

System smart home GK Murapol daje możliwość sterowania mediami w mieszkaniu zarówno za pomocą aplikacji mobilnej, jak i unikatowego wśród deweloperów rozwiązania - manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej. Umożliwia też pełną kontrolę nad zaworami wody. To pozwala szybko zamykać i otwierać jej dopływ kiedy lokator przebywa poza domem.

Poznaj promocyjną ofertę już teraz

Warto podkreślić, że GK Murapol oferuje mieszkania w segmentach popularnym i tzw. affordable premium (przystępne cenowo o wyższym standardzie), które są wg ekspertów postrzegane jako atrakcyjne zarówno na własny użytek, na wynajem, lub przyszłościowo - do odsprzedaży z zyskiem. To tym bardziej powinno skłonić, do wizyty w biurach sprzedaży podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego. Pula mieszkań objętych promocją "Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE” jest ograniczona, dlatego warto już teraz sprawdzić, jakie mieszkania są nią objęte i dokonać wstępnej rezerwacji.

Materiał Partnera

d2hhdn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2hhdn1
Więcej tematów