Trwa ładowanie...
d3pt343
d3pt343
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
perfumy

Celnicy skonfiskowali perfumy warte 400 tys. euro

Perfumy znanych marek, warte ponad 400 tys.
euro, skonfiskowali bułgarscy celnicy na przejściu
Lesowo na granicy z Turcją - poinformowały władze celne Bułgarii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3pt343

W tureckiej ciężarówce celnicy znaleźli ponad 12 tysięcy niezadeklarowanych opakowań perfum takich marek jak Chanel, Davidoff, Cristian Dior, Lancome, Nina Ricci. Ustalono, że perfumy, które były ukryte w sprzęcie AGD i materiałach reklamowych, są oryginalne.

Według bułgarskich celników perfumy, prawdopodobnie zakupione w Dubaju, były wysłane przez turecką firmę do kilku firm i pojedynczych obywateli w Niemczech i Holandii.

36-letniego kierowcę ciężarówki, posiadającego obywatelstwo tureckie i bułgarskie, zatrzymano.

Ewgenia Manołowa

d3pt343

Podziel się opinią

Share

d3pt343

d3pt343
Więcej tematów