Trwa ładowanie...
d2ejv41

CBŚ zatrzymało suwalskiego biznesmena

Tadeusz B., jeden z najbardziej wpływowych biznesmenów w Suwałkach został zatrzymany we wtorek przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Prokuratura Okręgowa w Białymstoku postawiła mu zarzuty paserstwa produktów żywnościowych i podrabiania dokumentów księgowych.

d2ejv41
d2ejv41

Zastępca prokuratora Okręgowego w Białymstoku, Sławomir Luks poinformował, że Tadeusz B. wprowadzał do obrotów swojej firmy towary pochodzące z przestępstwa na dowód czego zabezpieczono ponad sto faktur.

Według prokuratora sprawa dotyczy także zwrotu różnych podatków oraz ulg podatkowych, z których korzystała firma zatrzymanego.

Tadeusz B. to jeden z najbogatszych mieszkańców Suwałk. Jest właścicielem hurtowni alkoholi, restauracji oraz sieci sklepów na terenie Suwalszczyzny. Biznesem zajmuje się od dwudziestu lat.

Od dawna miał dobre kontakty zarówno wśród miejscowych polityków, władz miasta a także policji. Pożyczał samochody prominentnym osobistościom w mieście, odwołanemu niedawno zastępcy komendanta policji i wiceprezydentowi Suwałk. (miz,iza)

d2ejv41
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ejv41
Więcej tematów