Trwa ładowanie...
d3cxuwz

Bush ma córki, na które zasłużył

Kilka tygodni temu córka prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a Busha - 19-letnia Jenna Bush - przyznała się do picia alkoholu w wieku niedozwolonym. Teraz także druga z "pierwszych bliźniaczek" USA Barbara Bush przyznała się przed sądem do tego, częstego wśród Amerykanów, młodzieńczego występku.

d3cxuwz
d3cxuwz

Barbara i Jenna Bush - studentki pierwszego roku uniwersytetów - zostały przyłapane razem ze znajomymi w znanej z kiepskiego jedzenia i morderczych drinków restaurcji Chuy's w Austin w stanie Teksas. Na prezydenckie bliźniaczki donieśli inni klienci.

Obie zostały oskarżone o picie alkoholu w wieku niedozwolonym - Jenna po raz drugi w ciągu miesiąca. Jenna, która ma opinię bardziej niesfornej, policja dodatkowo zarzuciła próbę kupna alkoholu na podstawie podrobionego dowodu tożsamości. Barbara przyznała się do winy. Będzie musiała chodzić na zajęcia o szkodliwości picia alkoholu, przepracować 8 godzin społecznie i zapłacić koszty sądowe w wysokości 100 dolarów. Jenna tym razem nie przyznała się do winy i odpowie na zarzuty pod koniec lipca.

Alkohol można pić w Stanach Zjednoczonych dopiero po ukończeniu 21 roku życia. Surowe przepisy antalkoholowe w stanie Teksas wprowadził George Bush, kiedy był gubernatorem tego stanu.

Prezydent, który nie ukrywa, że w młodości miał problemy z alkoholem, od 1986 r. jest abstynentem. Seniorka rodu - Barbara Bush niedawno aluzyjnie skomentowała problemy swoich wnuczek stwierdzając, że jej syn dostał to, na co zasłużył.(ck)

d3cxuwz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cxuwz
Więcej tematów